Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

Piękne Soniu :foto:
Mroczna Dama genialna- a te Brysiulkowe kolory na tle czerni <zakochana>
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

piękni oboje <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
PaulinaP
Posty: 160
Rejestracja: 12 lip 2011, 19:25

Post autor: PaulinaP »

Soniu-dyskusje Tamisia z myszostworem <lol>przezabawne- żeby wiedział kto tu rządzi.
a Brysia <serce> do wymiziania
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Po 4 miesiącach przerwy zrobiłam dzisiaj ważenie moich miśków i zostałam częściowo mile zaskoczona :-) Brysia przez ten okres zrzuciła 20 dkg, wreszcie jakieś kreski w dół na wadze, a nie wciąż w górę. Moim zdaniem to teraz wygląda idealnie, waga 5,3 kg jest dla niej idealna. Za to Tami przez ten czas przybrał tylko 5 dkg, no to też sukces jak na niego, zważywszy że on całymi dniami i nocami śpi, a wstaje tylko po to żeby coś zjeść i skorzystać z kuwetki. Tami na dzień dzisiejszy ma 7,2 kg.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Nie potrafię sobie wyobrazić Bryśki na żywo <hm> . Moja kota ma 3,8 kg i wydaje mi się spora, a co dopiero ponad 5 kg 8-) . Jak Ty ich dźwigasz biedna do weta? <lol>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Też się zastanawiam :-) niosłam Bogusia tylko do samochodu a wydawał mi się dość ciężki,waga 5,450 g a Tami to waga super ciężka <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

No z tym noszeniem to jest masakra. TŻ bierze zawsze Tamiego, bo wiadomo waga ciężka, a ja Brysię. Z tym, że te noszenie to jest takie na krótkie dystanse z pod drzwi na parking do samochodu i z powrotem, nie wyobrażam sobie jechania z nimi autobusem albo tramwajem. Zanim bym doszła do przystanku to ręce miałabym już chyba do ziemi i totalne skrzywienie kręgosłupa. Do tego jeszcze transporter Cargo sam waży 2,5 kg chyba.
Ja to w takich chwilach zazdroszczę tym, co mają bryśki do 4 kg. Toż to sama radość dźwigać takiego miśka :-D
A co do Brysi, to o niej mój hodowca zawsze mówił, że ona wygląda jak niejeden kocur, taka baba herod z niej <mrgreen>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Ja mam problem z noszeniem w transporterze niespełna 5-kilowego Bono, a Tamiego to bym chyba nawet nie dała rady podnieść <shock>
beniagor
Hodowca
Posty: 253
Rejestracja: 31 sty 2011, 22:45
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Post autor: beniagor »

Soniu zdjęcia jak zwykle czadowe <klaszcze> ,zapraszam do mnie na małą sesję ;-)) ,jestem fanka Twoich kotów i rewelacyjnych fotek <zakochana>
A te nasze kochane futerka to ważą nieźle i ręce mam zawsze wyciągnięte do kolan,ale kochanego futerka nigdy za wiele :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

beniagor pisze:Soniu zdjęcia jak zwykle czadowe <klaszcze> ,zapraszam do mnie na małą sesję ;-)) ,jestem fanka Twoich kotów i rewelacyjnych fotek <zakochana>
A te nasze kochane futerka to ważą nieźle i ręce mam zawsze wyciągnięte do kolan,ale kochanego futerka nigdy za wiele :-)
Dziękuję za komplementy <oops>
Jak tylko będę kiedyś w Twoich stronach, to nie ma sprawy, wproszę się do Ciebie <mrgreen>
ODPOWIEDZ