Kaya & Tyson

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dominikana
Posty: 1155
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Jelcz-Laskowice

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Dominikana »

MoniQ pisze:
Łatka pisze:Jeny dziewczyny ja bym chyba takich :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe:
No co za barany do was tak mówią. Oczywiście tez trzymam kciuki za wasze walki z wagą <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> Sama chętnie bym przyjęła z 5 kilogramów od którejś.
Weź moje <lol> Ja właśnie 5 bym się chętnie pozbyła ;-))
Ja swoje 5 też chętnie oddam <lol>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

Łatka, jak weźmiesz 5 od Moniq, 5 od Dominikany i moje 10kg to bedziesz miała jeszcze większy nadbagaż niż ja, ale bierz dziewczyno, bierz, tylko ode mnie pierwszej <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

Yolla pisze:Tayson na kanapie z tym cudnym ułożeniem łaputów wygląda jak prezio za biurkiem w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej <lol> <lol> <lol>
quote]
Jolu, na Tysona wołamy często Prezes, właśnie ze wzgędu na te łaputy poskładane <lol>
Ja w ramach dbania o sylwetkę (osiągi podobne jak Kasi <mrgreen> ) po 6 m-cach przerwy wróciłam na fitness w ubiegłym tygodniu byłam 1 raz <gwiżdże>
Witaj w klubie kochana :haha:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

A teraz o Kayci :kotek: W czwartek doszła karma Trovet (jagnięcina z ryżem). Dostała księzniczka kilka chrupek na spróbowanie, nie pytajcie co się działo potem <strach> Piesze wycieczki do kuwety, pierwsza juz po 2 godz, biedna miala biegunkę. W piątek było już w miarę, od soboty OK, oczywiście po pierwszej kupce juz same RC gastro. Tak więc alergię na kurczaka raczej mogę wykluczyć, problem chyba leży w jelitkach...Moja bidulka kochana <serce>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Audrey »

Biedna Kaycia. :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kaya & Tyson

Post autor: MoniQ »

Biedactwo :kotek:
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 343
Rejestracja: 23 maja 2014, 21:52
Płeć: Kobieta
Skąd: Wąbrzeźno

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Łatka »

Kasik pisze:Łatka, jak weźmiesz 5 od Moniq, 5 od Dominikany i moje 10kg to bedziesz miała jeszcze większy nadbagaż niż ja, ale bierz dziewczyno, bierz, tylko ode mnie pierwszej <lol> <lol> <lol>
Kochana jak dobrze policzyłam to z tymi wszystkimi wziętymi od was kilogramami ważyła bym tyle co ty teraz ;-)) No z 5 to bym wzięła bez problemu ale jakoś te kilogramy nie chcą się mnie trzymać.
Biedna Kaya :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: od Ciotki dla Tysona oczywiście też.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Kaya & Tyson

Post autor: asiak »

Kayeczko :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kaya & Tyson

Post autor: AgnieszkaP »

Kasiu, ja przepraszam, bo może już o tym pisałaś. Dlaczego zmieniasz Kayi karmę? Czy dotychczasowa też wywoływała biegunki? Co jadła? Ja mam problem z Bellą, tzn. suche mam dobrane takie, które nie uczula (TOTW z dziczyzną), ale po prawie wszystkich próbach z mokrym (nawet jak jej daję 1/2 łyżeczki), ma brudne portki. Ostatnio pojawiło się światełko, że PON z królikiem jej podpasuje (jesteśmy w fazie testów). A tak to cały czas je po troszkę Hillsa i/d i raz w tygodniu dostaje przemrożoną cielęcinę.
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Fusiu »

Biedna koteczka :kotek: :kotek:
Zablokowany