Don Diego Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

no własnie małe są takie cudne i rozkoszne ,ale chce się dużego , a jak już tak rośnie i rośnie to chciałabym żeby zwolnił he he ,a smyk jest taki że czasem pańcie do szału doprowadza , ale zawsze mu wybaczam ;)
Awatar użytkownika
Arya90
Posty: 46
Rejestracja: 27 maja 2016, 11:28
Płeć: kobieta
Skąd: Września

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: Arya90 »

fado123 pisze:no własnie małe są takie cudne i rozkoszne ,ale chce się dużego , a jak już tak rośnie i rośnie to chciałabym żeby zwolnił he he ,a smyk jest taki że czasem pańcie do szału doprowadza , ale zawsze mu wybaczam ;)
Dokładnie tak :) Maluchy słodziaczki, ale rozrabiaki niesmowite. Ale jak dorastają to jednak zawsze trochę żal...
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Don Diego i ja się w końcu przeprowadzamy do naszego mieszkania Don będzie miał całe mieszkanie dla siebie a tak pomaga mi się pakować
Obrazek
No i jednak dalej parapet najlepszy
Obrazek
siedzi i obserwuję jak sąsiadka truskawki zbiera ,oczywiście przy otwartym oknie , no i te robaki które prowokują go ciągle siadając po drugiej stronie he he
Obrazek
Awatar użytkownika
DorotaK
Hodowca
Posty: 297
Rejestracja: 26 gru 2012, 17:53
Hodowla: Luna-Gatto*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Człuchów
Kontakt:

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: DorotaK »

Sonia pisze:DorotaK napisał(a):
Bardzo się cieszę, że już Don Dieguś wraca do siebie po wymianie ząbków
I też nie wierzę jak szybko rośnie
Kawał kotecka będzie z Don Diego
Zastanawiam się po kim on taki gadatliwy
no pojęcia nie mam

Może po Tobie Dorotko?
oj tam, oj tam, ja znowu AŻ taka gadatliwa nie jestem <gwiżdże> <lol>
:haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: BabaJaga »

Co tam sąsiadka! Wg mnie to nie sąsiadka pozyskująca truskawki jest obiektem obserwacji Don Diega, ale raczej jakieś szpaczki, usiłujące wydziobać z owocków ile się da. Albo jakiś polny intruz, np. w kocim futrze<lol>
Ja nawet nie muszę wyglądać przez okno, aby stwierdzić, czy w naszym ogrodzie nie pałęta się jakiś obcy. Wystarczy, że zaobserwuję nagłe podekscytowanie moich futer, gdy siedzą na parapecie okiennym i ostro się wybałuszają w ściśle określonym jednym kierunku. <rotfl>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Don jest taki odważny ,ale jak przez okno zobaczył nasze psy to tak zwiewał że aż się kurzyło , he he aaa ptaszki to kocha i jakby mógł to by z okna za nimi wyskoczył , a Ty masz fajnie po co Ci pies skoro Cię koty informują hi hi hi <ok>
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: BabaJaga »

Fakt, że informują. I to całkiem trafnie. Np. gdy ktoś dzwoni do drzwi, to Niunia od razu zaczyna burczeć. :-D I to tak, jakby na burzę się zbierało. <lol> Ale, co ciekawe, nie grzmi, gdy dzwoni ktoś z domowników, tylko wtedy, gdy to ktoś obcy <mrgreen>
Prawda, że niegościnna? :-?
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

BabaJaga pisze:Fakt, że informują. I to całkiem trafnie. Np. gdy ktoś dzwoni do drzwi, to Niunia od razu zaczyna burczeć. :-D I to tak, jakby na burzę się zbierało. <lol> Ale, co ciekawe, nie grzmi, gdy dzwoni ktoś z domowników, tylko wtedy, gdy to ktoś obcy <mrgreen>
Prawda, że niegościnna? :-?
super ,zawsze wiesz kto przychodzi , don nie informuje ale jak przychodzi ktoś inny to siada przy nim i się przygląda,a on ma taki wzrok że moja bratowa się go boi he he
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: ozon »

fado123 pisze:Don Diego i ja się w końcu przeprowadzamy do naszego mieszkania Don będzie miał całe mieszkanie dla siebie
Ale fajnie! <tańczy> Pewnie będzie więcej parapetów z atrakcyjnymi widokami :-D
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: BabaJaga »

fado123 pisze:
BabaJaga pisze:Fakt, że informują. I to całkiem trafnie. Np. gdy ktoś dzwoni do drzwi, to Niunia od razu zaczyna burczeć. :-D I to tak, jakby na burzę się zbierało. <lol> Ale, co ciekawe, nie grzmi, gdy dzwoni ktoś z domowników, tylko wtedy, gdy to ktoś obcy <mrgreen>
Prawda, że niegościnna? :-?
super ,zawsze wiesz kto przychodzi , don nie informuje ale jak przychodzi ktoś inny to siada przy nim i się przygląda,a on ma taki wzrok że moja bratowa się go boi he he
Może następnym razem niech bratowa spróbuje zmrużyć oczy, zamiast uciekać przed wzrokiem Diegunia. Jeśli Don też odpowie, czyli zmruży swoje oczęta, to znaczy, że ją zaakceptował (jako tę, co przegrała na mocowanie wzrokiem <lol> ). Wtedy może siedzieć i w spokoju popijać kawusię. Ale gdyby jednak Don nadal nie przestawał piorunować bratowej wzrokiem, to... chyba musi mrugać dalej. <lol> <lol> <lol> Byleby nie usnęła przypadkiem w gościnie. <rotfl>
Zablokowany