Don Diego Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

BabaJaga pisze:
fado123 pisze:
BabaJaga pisze:Fakt, że informują. I to całkiem trafnie. Np. gdy ktoś dzwoni do drzwi, to Niunia od razu zaczyna burczeć. :-D I to tak, jakby na burzę się zbierało. <lol> Ale, co ciekawe, nie grzmi, gdy dzwoni ktoś z domowników, tylko wtedy, gdy to ktoś obcy <mrgreen>
Prawda, że niegościnna? :-?
super ,zawsze wiesz kto przychodzi , don nie informuje ale jak przychodzi ktoś inny to siada przy nim i się przygląda,a on ma taki wzrok że moja bratowa się go boi he he
Może następnym razem niech bratowa spróbuje zmrużyć oczy, zamiast uciekać przed wzrokiem Diegunia. Jeśli Don też odpowie, czyli zmruży swoje oczęta, to znaczy, że ją zaakceptował (jako tę, co przegrała na mocowanie wzrokiem <lol> ). Wtedy może siedzieć i w spokoju popijać kawusię. Ale gdyby jednak Don nadal nie przestawał piorunować bratowej wzrokiem, to... chyba musi mrugać dalej. <lol> <lol> <lol> Byleby nie usnęła przypadkiem w gościnie. <rotfl>
<rotfl> ha HA HA HAHA padłam ze śmiechu
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: dagusia »

Z tym mrużeniem oka to jest tak na prawde pomiedzy kotami :-) sprawdz, moze i na relacjach z ludzmi też działa <mrgreen>
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: BabaJaga »

U mnie porozumienie poprzez mrużenie działa, ale tylko z Koko. Jak zmrużę do Koko, to chłopak odpowiada natychmiast. Natomiast Niunia niestety twardo wybałusza się i udaje, ze nie wie o co mi chodzi <mrgreen>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Sprawdziłam Don mruzy do mnie :d czyli mnie kocha, my od wczoraj mieszkamy w nowym mieszkaniu dd czuje się świetnie zero stresu, zero strachu jakby od zawsze tu mieszkał, zdjęć narazie nie wrzucę bo internetu nie mam, ale mam bardzo odważnego chłopaka, gości się też nie boi, jestem szczęśliwa bo bałam się że źle to zniesie <zakochana>
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: BabaJaga »

fado123 pisze:Sprawdziłam Don mruzy do mnie :d czyli mnie kocha, my od wczoraj mieszkamy w nowym mieszkaniu dd czuje się świetnie zero stresu, zero strachu jakby od zawsze tu mieszkał, zdjęć narazie nie wrzucę bo internetu nie mam, ale mam bardzo odważnego chłopaka, gości się też nie boi, jestem szczęśliwa bo bałam się że źle to zniesie <zakochana>
Najważniejsze, że Wy jesteście blisko, to i Donuś szczęśliwy. :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: yamaha »

:ok: :ok: :ok: Super !
To teraz czekamy na ten internet <yamaha> <lol>
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: sandra »

Oj tak, nie uwierzymy ze podoba sie mu nowe mieszkanko, dopoki nie zobaczymy <lol>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Będą fotki internet mają mi podłączyć jutro lub w środę, to zaraz wrzucę i odwiedzę Wasze kotki, donek jest cudowny dopiero teraz widzę jak bardzo do mnie jest przywiązany wszędzie za mną chodzi nawet jak się kapie to siedzi w łazience he he, trochę się małych dzieci boi, ale na szczęście nie okazuje agresji <serce> uwielbiam
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: dagusia »

No to super wieści :ok: teraz żeby potwierdzić Twoje słowa potrzebujemy dowody zdjeciowe <mrgreen> no bo musimy sprawdzić że kicia ma się dobrze w nowym domuku <mrgreen>



....i to wcale nie tak ze my Ci nie wierzymy :kiss:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

dagusia pisze:No to super wieści :ok: teraz żeby potwierdzić Twoje słowa potrzebujemy dowody zdjeciowe <mrgreen> no bo musimy sprawdzić że kicia ma się dobrze w nowym domuku <mrgreen>



....i to wcale nie tak ze my Ci nie wierzymy :kiss:
Wiem wiem że wierzycie, Don to nasze oczko w głowie, mój jak wraca z pracy to najpierw idzie kota przytulić <lol>
Zablokowany