Vitali II von Sturmcastle

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Hehe jaka poduszka <zakochana> <zakochana> <zakochana>
No w takim SPA Muffinku nie możesz nie zdrowieć i czuć się źle. Masz naprawdę cudowny domek!
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

no narzuta na kanape pierwsza klasa, pewnie każdy odwiedzający Ci takiej zazdrości <zakochana> niespotykana i taka milusia i do tego mruczy <mrgreen>
beniagor
Hodowca
Posty: 253
Rejestracja: 31 sty 2011, 22:45
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Post autor: beniagor »

Taka poduszeczka to cud <zakochana>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

:-) - no i nie muszę prać tej mojej narzuty na kanapę....wystarczy wyszczotkować.... ;-))

Obrazek
...ja już z nimi dłużej nie wytrzymam, dostali nowe posłanka a śpią na mojej kanapie.....

Obrazek
...skarżypyta....nikt ci nie kazał tak rosnąć...zmniejsz się , to się zmieścisz....

Obrazek
...ale parapet ci zostawiłam.....

Obrazek
...albo idż na balkon....

Obrazek
....ciiiichooooo...śpiemy przecież.....

;-)) :-)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

" parapet Ci zostawiłam " <rotfl>
Psinko kochana palnij łapą te złośliwce :-D :pies:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Mnie te psine oczeta to wygladaja bardziej na : "Chodz Pancia, zostawmy te leniwe spiochy w domu, a my MYK, pofikac na spacerku lecmy !" ;-))
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

<rotfl> <rotfl> <rotfl>
No co za rozbisurmańce! Biedny Sapcio, ma za dobre serduszko. Kamiko ma rację, weź ich tam doprowadź do porządku od czasu do czasu bo się gwiazdom w głowach przewraca hehe <zakochana>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Super masz zwierzątka, wszystkie śliczne :)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

- u mnie posłanka oblegane są zimą,,,obecnie to tylko w porach poobiednich, natomiast rano mam towarzystwo na kanapie,,,do południa także,,,,a w czasie ścielenia posłania są polowania na wszystko....prześcieradło, poduchy i własne ogony...Wielki Żab oczywiście bierze także w tym udział, bo przecież ta taka frajda,,,pancia wstała i zapewne pójdzie z nim połazić po krzakach...... :-)

- wczoraj Marra przypomniała sobie o "Matkach Boskich", (które rezydują na szafie w towarzystwie dużej figurki Chrystusa) i uczyła je fruwać , a właściwie nurkować, głową w dół , na dywan,,,,pierwsze miejsce zajął Chrystus Zbawiciel, który skoczył na główkę z wielkim łoskotem, za nim poleciała ceramiczna wieża, ale na szczęście trafiła na psie posłanko i ocalała :roll: ....reszta także, z racji tego, że jest drewniana.... :-)

- Marra dostała żółtą kartkę i ustne ostrzeżenie ze wskazaniem na czerwoną,,,przyjęła je z godnością iście kocią , odwróciła się i pokazała mi ...to.... <shock>

Obrazek

<oops> ...ciekawe, co miała na myśli..... <hm>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

:haha: :haha: Marra <zakochana> Chciałaś kocinko dobrze, powiedz Pańci. Nurkowanie przecież to taka świetna zabawa! Szkoda, że Maryjki i Jezusek nie do końca to rozumieją :haha:
Zablokowany