Niko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Bartolka pisze:Nikuś ma futro jak z reklamy szamponu :-) takie błyszczące...Piękny kocur <serce>
Podpisuje się pod tym :)... Fajne ma futerko i oczka :). :kotek:
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

Daaawno nas nie było, więc się przypominamy :) Pan Kot-Bardzo Dzielny Nasz Pan Kot ma się wyśmienicie… Ma już za sobą nasz urlopik, tydzień z moją siostrzenica- bałam się tego ogromnie jak sobie da radę a tu się okazało, że chyba zaspecjalnie za nami nie tęsknił- zakochali się w sobie niesamowicie hehehehe…. Ma także już za sobą swój wielki dzień -13 Maja i w dodatku w piątek odbyły się Wydmuszyny i to chyba ja byłam bardziej zestresowana niż sam Niko :kotek: . Jakiego Kota rozbrykanego zostawiliśmy w przychodni takiego samego odebraliśmy, śmiejemy się jak idzie z podniesionym ogonem, że nadal ma tam swoje klejnociki- tak ładnie miał zrobiony zabieg :) Miziak się zrobił z niego jeszcze większy niż był wcześniej a najbardziej domaga się brzuszkowych mizianek o godz 5 rano cwaniaczek jeden :). Pochłania takie ilości jedzenia, że szok i to wcale po nim tego nie widać jedynie czuć 5200 Kota Wulkan energii z niego tryska, wszędzie go pełno normalnie jakby był podłączony non stop do ładowarki <lol>

Tak na początek ... Buziaczek :)
Obrazek

Łapka :)

Obrazek


Ostatnio jakoś nie ma ochoty na działkowe wypady i czas spędza w swojej torbie...

Obrazek

Koci posąg :)...

Obrazek

Rozmowny bardzo Pan Kot :)

Obrazek


Lizusek mój kochany :)

Obrazek

I prawie upolowana kolacyjka :)

Obrazek



A teraz lecę nadrabiać zaległości w czytaniu bo taaakie tyły mam, że szok :)

Pozdrawiamy serdecznie :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Gratulujemy udanego urlopu, czytania po tygodniu będzie ogrom <lol>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Zdjęcie z jęzorem świetne <mrgreen> <lol>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

dobrze, że Niko tak bezproblemowo podchodzi do wszystkiego
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Świetna sesja, jęzorek i mucha rewelacyjne. U mnie Vincent łapie muszki za skrzydełka i łazi z nimi po domu. Tak prawdę mówiąc, zawsze zastanawiam się jak on to robi, że ich nie powyrywa.
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Ale dzielny Nikuś. <klaszcze> Miziaczki dla ogonka
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Coś cieniutka ta kolacyjka, cieniutka <lol> A Niko słodki... i jaki dzielny <klaszcze>
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Świetny kot i świetne fotki. A najbardziej podoba mi się ta z ozorkiem na wierzchu <mrgreen>
Mizianki dla Nikusia :kotek:
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

... oj faktycznie czytania i to praktycznie po miesiącu jest ho ho i troszeczkę ale to taka milusia lekturka, że się czyta i ogląda z przyjemnością
... urlop niestety był strasznie zimny i deszczowy i do tego tęsknota do naszego Kotunia była ogromna- dobrze, że był to tylko tydzień :)

... jeżeli chodzi o ta cieniutką kolacyjkę to ten nasz cwaniaczek tylko łapie te musidła, męczy je i odpuszcza im resztę żywota, może jedynie ze dwie sztuki małe skosztował na tyle upolowanych, raz tylko napędził mi stracha jak sobie ubzdurał polowanie na wielkiego bąka którego szybko z domu pogoniłam dla dobra i Kota i jego własnego...

tak nasz Pan Kot przyjmuje gości :)
Obrazek

a tu poluje na gołębie
Obrazek

moja puma balkonowa kochana
Obrazek

Obrazek

wydmuszona rekonwalescencja :*
Obrazek
Zablokowany