Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Patrycja Nobis pisze:może dlatego że jeżdżę konno od ponad 20lat i mam ręce jak z żelaza :-D
To chyba nie dlatego, ja jeżdżę konno od lat 14 <mrgreen> .
Awatar użytkownika
Patrycja Nobis
Posty: 60
Rejestracja: 05 lut 2011, 13:12

Post autor: Patrycja Nobis »

Może i tak.To zależy jak często się jeździ.Ja mam własne konie od 15lat (araba i małopolaka)i jeżdżę prawie codzień po 3-4h :-D Super zabawa i relax.Szkoda że nie da się za bardzo jeździć z kotem na koniu?! :-?
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Ja po dźwiganiu 4,5kilowego kota w pet cargo cabrio z domu do samochodu i z powrotem nastepnego dnia mam zakwasy w rękach (a tez już troche konno jeżdzę ;-)) ).
Nie wyobrażam targać go ze sobą w komunikacji miejskiej
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Pliszka pisze:Ja po dźwiganiu 4,5kilowego kota w pet cargo cabrio z domu do samochodu i z powrotem nastepnego dnia mam zakwasy w rękach (a tez już troche konno jeżdzę ;-)) ).
No proszę następna <mrgreen> !

Patrycjo masz mnie :-) . Od dwóch lat jeżdżę niestety okazyjnie :-( , mam nadzieję że niedługo się to zmieni ;-))
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Znalazłam w końcu plecak <mrgreen> !

TAKI


Zamówię w przyszłym tygodniu, jak przyjdzie to się podzielę wrażeniami <mrgreen> .
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

wygląda ciekawie :-) do niego zmieszczą się 2 koty? czy to jednokotowy transporter? ;-))
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

I torby od nich wyglądają sympatycznie. Szukam wlaśnie czegoś takiego do szybkiego przetransportowania kota w bliskie rejony :) Tobra pod pachę i siup- do samochodu.
Vanicca- czekam na opis wykonania i jakości plecaczka, może się skuszę na torbiszcze.
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Vanicca pisze:Znalazłam w końcu plecak <mrgreen> !

TAKI


Zamówię w przyszłym tygodniu, jak przyjdzie to się podzielę wrażeniami <mrgreen> .
Wczoraj czytałam Twój wpis na tema tego plecaczka , a dziś będąc w sklepie zoologicznym widziałam taki sam plecak. Przyjrzałam mu się dokładnie i powiem ci że na dwa koty to on się moim zdaniem zupełnie nie nadaję. A na pewno nie na dwa rosłe brytki.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

pudelek pisze:
Vanicca pisze:Znalazłam w końcu plecak <mrgreen> !

TAKI


Zamówię w przyszłym tygodniu, jak przyjdzie to się podzielę wrażeniami <mrgreen> .
Wczoraj czytałam Twój wpis na tema tego plecaczka , a dziś będąc w sklepie zoologicznym widziałam taki sam plecak. Przyjrzałam mu się dokładnie i powiem ci że na dwa koty to on się moim zdaniem zupełnie nie nadaję. A na pewno nie na dwa rosłe brytki.
Ale Vanicca chyba nie chce tam nosić dwóch kotów, kręgosłup by jej pękł <lol>
Jeden na plecach, drugi w transporterku w ręce, w drugiej ręce bilet na pociąg ;-))
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Jeśli tylko Haritę chce w nim nosić to wystarczy <mrgreen>
Zablokowany