Kitka, Bazyl i Eliot

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Agnes »

Stołówka bardzo elegancka <mrgreen>
Koty masz cudne, wszystkie 3! a Kitunia to taka kwintesencja kociej kobiecości, jest prześliczna <serce>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: atomeria »

MoniQ pisze: No to inaczej: ten wielki czarny srebrny cieniowany kocur na ostatnim zdjęciu to jest ten kociaczek, który jest o tydzień młodszy od naszego Mordisia? <lol>
<mrgreen> <diabeł>
Formalnie cieniowany ;-))
Puszek naprawdę jest duży jak na sreberko, tak w ogóle chyba też, wygląda na to, ze na pewno przerośnie Bajzelka (który jest solidowym średniakiem), bo już niewiele mu brakuje.
AgnieszkaP pisze:Agnieszko, skoro to są kocie komody, to rozumiem, że w szufladach trzymacie wyłącznie kocie skarby - zabawki, przybory toaletowe, karmę, przysmaki itp. <jezyk>
W tej chwili szuflady są prawie puste <mrgreen> Wcześniej służyły za podręczny magazynek Św. Mikołaja ;-))
AgnieszkaP pisze: Kitka jest obłędna. Dopiero na tej fotce zauważyłam, jaki ma piękny serdak, na jednej łapce skarpetkę, na drugiej podkolanówkę. Modnisia kochana <serce> :kotek:
Agnes pisze: Kitunia to taka kwintesencja kociej kobiecości, jest prześliczna <serce>
A jaka z niej kokietka! Mówię Wam jak ona potrafi wdzięczyć się do TŻ <lol> Mnie mając w głębokim poważaniu <diabeł>
AgnieszkaP pisze: A z Puszkiem to jakaś ściema - podwójny, a jak się dobrze przyjrzeć, potrójny podbródek u 7-miesięcznego koteczka nie występuje :nie: ;-)) :kotek:
Moje Drogie, obejrzyjcie sobie na przykład Ediego od Kiziorka <mrgreen> A ma raptem 4 miesiące chyba.

Dzisiejsze wstawanie o 5:30 było koszmarne (a raczej brak możliwości powrotu do łóżka po wyprowadzeniu psa i nakarmieniu całego inwentarza ;-)) ), tym bardziej, że nawet kotom wstać się nie chciało <lol>
Ale jeszcze gorsza była droga do pracy, jeżdżę samochodem ok. 25km i czasami boję się, że zasnę :(((( Zwłaszcza, kiedy jeszcze jest ciemno, tak jak teraz.
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: maga »

JA mam słabość do piesinki - poproszę <lol> ...zaznaczam że Mago dostała tego co chciała :->
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Mago »

atomeria pisze:Mago, specjalnie dla Ciebie :-)
(...)
<mrgreen> dziękuję bardzo!
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Bożena »

Agnieszko piękne Twoje stadko <serce> <serce> <serce> <serce> a Bajzelek to prawie jak mój Kacperek są bardzo podobni 8-) głaski dla :kotek: :kotek: :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: atomeria »

maga pisze:JA mam słabość do piesinki - poproszę <lol> ...zaznaczam że Mago dostała tego co chciała :->
Specjalnie dla Ciebie :-) I wcale nie z powodu tego szantażu emocjonalnego <lol>

Obrazek

Zdjęcie nie jest najświeższe, ale Diuncia świetnie się trzyma i niewiele zmienia ;-)) Przybyło jej najwyżej kilka siwych kłaczków na mordce i ubyło ze 2kg, bo dbamy o linię <mrgreen>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: maga »

o moje śliczności ...ona jest taka do przytulania, kochania ...taka jak najbardziej lubie <serce>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Beate »

Śliczna psiuńka <zakochana>
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: elwiska3 »

Piekna Diunka <zakochana>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: yamaha »

No cudna jest <zakochana>
Buziaka w te wielka mordke prosze od cioci dac ! <serce>
Zablokowany