Vitali II von Sturmcastle

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Ada pisze:- ja codziennie przed odkurzaniem zbieram sierść szczotką z dywanów a potem dopiero odkurzam,,,no ale moje stado dba o odpowiednie zafutrzenie mieszkania ....
- gąbką na mokro to ściągam sierść z kanap ....zamówiłam odkurzacz dyson37 animal turbine .....czy ktoś może miał już ten model???
Tutaj Prezentacja Dyson37 animal
Wygląda jak zwierzątko robot <lol> Zrobią kicie wielkie oczy <mrgreen>


TUTAJ są pozytywne opinie :-)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

Bartolka pisze:
Ada pisze:- ja codziennie przed odkurzaniem zbieram sierść szczotką z dywanów a potem dopiero odkurzam,,,no ale moje stado dba o odpowiednie zafutrzenie mieszkania ....
- gąbką na mokro to ściągam sierść z kanap ....zamówiłam odkurzacz dyson37 animal turbine .....czy ktoś może miał już ten model???
Tutaj Prezentacja Dyson37 animal
Wygląda jak zwierzątko robot <lol> Zrobią kicie wielkie oczy <mrgreen>


TUTAJ są pozytywne opinie :-)
- też czytałam te opinie na forum,,,a ten odkurzacz poleciła mi koleżanka, która ma w domu dwa duże psy i 5 kotów, w tym 4 długowłose,,,,ale z prezentacji wynika, że można też szczotkować zwierzęta (?) <shock> ...nie uwierzę jak nie sprawdzę.... ;-))
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Głaski dla kotków i piesia :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Ada, jak już wypróbujesz, napisz nam jak się sprawdza ten odkurzacz :-)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

- oczywiście, że napiszę jak to "cudo" naprawdę się sprawdza,,,,a ile w tym tylko reklamy....
- moja koleżanka zachwala, ale ona ma w całym mieszkaniu tylko jeden dywan, ja mam wszędzie,,,,
- moje koty nie boją się odkurzacza, piecho także zachowuje się normalnie, aczkolwiek przenosi się do innego pokoju,,,natomiast kotom to obojetne,,,Vitek z Barankiem to nawet próbują "atakować " szczotkę,,,,,ale jestem sceptycznie nastawiona do "szczotkowania" odkurzaczem zwierzaków,,,w/g mnie to jednak stress a my raczej unikamy stresujących sytuacji, to nie służy ani mnie ani kotom, ze o Ropuszku nie wspomnę..... :-)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

hehehe, alez fajnie piszesz, hehehe <mrgreen> super sie czyta i oglada tez fantastycznie <klaszcze> glaski dla calego stadka <zakochana>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

- stado wygłaskane i wyczochrane na maxa....
- co ciekawe, wszyscy tracą sierść a Baranek obrasta...chm...dziwne to Baranisko,,,,a może selkirki tak mają???
- na razie toczy się wyścig , kto będzie miał bardziej tłusty brzuszek, Vitek czy Muffinek....trudno mi roztrzygać ale mam wrażenie, że brzuszek Muffinka bardziej tłusty od Brysiowego,,,aczkolwiek fałdka łuszczyku bardzo podobna..... ;-))
- za to Elle nie ma grama tłuszczu i jak na prawdziwego kota dżungli przystało, jest zwinny i bardzo umięśniony,,,ale jak przejadę furminatorem to dopiero widać, że gubi sierść na potęgę, zadając kłam twierdzeniu, że bengale nie kłaczą,,,,kłaczą tak samo jak każdy kot, tylko włos mają bardzo kruciutki....

- dojechał odkurzacz i jest mega-kosmiczny...ciągnie jak smok, szczoto-turbiny zbierają sierść idealnie...po raz pierwszy od dłuższego czasu nie muszę biegać ze szczotą....naprawdę bardzo- bardzo sprytny i dobry sprzęt - POLECAM-
- jeszcze raz podaję nazwę; dyson 37 animal turbine....super i bardzo łatwy w użyciu.... :-)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Ha. Potwierdzam! Bengale kłaczą ;-)) <zakochana>
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Ada, uroczy ten Twój cały zwierzyniec.
A Wicio... jaki dorodny kocur z niego wyrósł. Piękny brysiek <zakochana>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

- dzięki, Vitia faktycznie pięknie wyrósł i...nadal rośnie,,,a z Barankiem tworzą piękną parę papużek nierozłączek,,,,,a tutaj dowód na ich pełną synchronizację..... <shock>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

- słynny duet Baranko-misiowy w nowym układzie choreograficznym..... ;-))
Zablokowany