ENRIKO ARNIKA*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Widać że Enriko w dobrej formie. Duże kocisko Wam wyrosło :-)
Cieszę się bardzo, że z łapulą już wszystko ok.
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

Jak widzę to spojrzenie,to już rozumiem,że Przystojniak potrafi wyprosić każde delicje ;-)) .Niestety też znam"ten problem". Mój Kot też lubi ziemniaki i czasami pozwalam mu na "ten rarytas".Myślę,że od czasu do czasu mała porcyjka nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

No właśnie wyprosić swoje to on potrafi,m a prócz ziemniaczków to ostatnio lubi i masło z palca zlizać :-D
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Ten to ma dopiero słodkie życie :) Na fotkach pełna beztroska :D
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

Dzisiaj byliśmy z naszą puchatą miłością u weta. Celem wizyty był ogólny "serwis" i obcięcie pazurków. Enriko jest zdrowy, przybiera jeszcze troszkę na wadze no i lizus z niego niesamowity - rano przychodzi do nas do łóżka kładąc się tuż obok głowy swej panci lub obok mnie :) Pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

Ahhh jak ten czas szybko płynie. Nasza puchata miłość 4 sierpnia miał 2 urodzinki! Dziś wyjeżdżamy na 10 dni do Chorwacji i bardzo smutno nam opuszczać kochanego kociaka :( Ale opiekę ma zapewnioną całodobowo bo w domu zostaje mama i siostra, więc myślę że Enriko jakoś zniesie ten okres rozłąki. Pozdrawiam serdecznie i obiecuję, że po powrocie zamelduję się na forum z krótkim opisem wrażeń i informacjami jak to się nasz kot dzielnie sprawował bez nas ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Wszystkiego najlepszego dla Enriko! :tort:

A dla Was życzenia udanych wakacji :)
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

Wróciliśmy w nocy z Chorwacji. Enriko jeszcze zaspany przywitał nas w drzwiach. Był po części jakby zaskoczony, uradowany i zmieszany całą sytuacją. Obwąchał nas dokładnie i po chwili biegał radośnie po pokojach :) Mama mówiła że po naszym wyjeździe wyraźnie posmutniał i cały dzień czekał na parapecie. Spał sobie sam i nie miał ochoty na żadne zabawy do których mama próbowała go zachęcać. Dziś nie odstępuje nas na krok i widać że humor zdecydowanie mu się poprawił. Znów jesteśmy razem, szczęśliwi i w komplecie. Pozdrawiamy ciepło!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Rozumiem, że wakacje się udały :-)
Super, że jesteście już razem z kocurkiem, wytęsknił się chłopak na pewno :-)

Pozdrawiam Was cieplutko i proszę o zamieszczenie w wolnej chwili zdjęć Enriko... tak dawno go nie widzieliśmy :-)
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

pamiętam jak maciupki do Was zawitał a to juz 2 lata, ło jeny
pogłaskaj niebieściucha ode mnie
Zablokowany