Instrukcja wklejania zdjęć

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Marzenciam
Posty: 108
Rejestracja: 26 cze 2014, 10:20
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Marzenciam »

Ja niestety mam tylko opcje. Co powinnam zrobić aby mieć też załączniki?? i móc załaczać fotki? :-o
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Powinna już Pani móc dołączać zdjęcia.

Do poprzednich pytań - jak ściągnę te wielkie zdjęcia na komputer i je zmniejszę i ponownie wstawię do Waszych postów to wyświetlone są poprawnie. Spróbujcie skojarzyć czy obracanie "na bok" dotyczy tylko niezmniejszonych zdjęć, czy na przykład zdjęć wstawianych z komórki/tabletu.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: elwiska3 »

Moje komórkowe się obracają. Tzn wstawione w komórce pokazują się dobrze, a w kompie są odwrócone.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Czyli format komórkowy nie jest poprawnie odczytywany w komputerze, poprawia się to gdy zmniejszam zdjęcia, bo robię to własnie w komputerze. Na to nie poradzę, od czasu do czasu poprawię jakieś zdjęcie po prostu :)
Awatar użytkownika
Marzenciam
Posty: 108
Rejestracja: 26 cze 2014, 10:20
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Marzenciam »

Dziękuję, już mam opcję 'załączniki" i zaraz ją wypróbuję :-)
Awatar użytkownika
Marzenciam
Posty: 108
Rejestracja: 26 cze 2014, 10:20
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Marzenciam »

Zdjęcia wklajane z komórki, które są zrobione poziomo wklejają się prawidłowo, a zrobione pionowo przekręcają się do poziomu.

P.S. nie wiem jak usunąć nazwę zdjęcia IMG-20171023.jpeg , prosze zerknąć na koniec wątku Indi :mrgreen:
Awatar użytkownika
MoniaEl
Posty: 7
Rejestracja: 01 lis 2017, 09:40
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: MoniaEl »

Witam.Jestem nową osobą na forum.Chcialabym wstawić zdjęcie naszego nowego domownika.Pierwszego kotka w naszym domku i to Brytka 😃. Poproszę o możliwość wstawienia zdjęcia- załącznik .Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Mago »

MoniaEl pisze: 15 lis 2017, 13:10 Witam.Jestem nową osobą na forum.Chcialabym wstawić zdjęcie naszego nowego domownika.Pierwszego kotka w naszym domku i to Brytka 😃. Poproszę o możliwość wstawienia zdjęcia- załącznik .Pozdrawiam.
Witam, w odpowiedzi na prośbę zamieszczam fragment wypowiedzi naszej Adminki z wątku "organizujemy się":
Dorszka pisze: 09 lip 2017, 00:16 W takim razie zasady ogłaszam następujące:

Dodawanie zdjęć w postach bezpośrednio z komputera nie jest dane wszystkim, to swoisty bonus dla tych, którzy z forum korzystają. Jesli ktoś pojawia się raz na przysłowiowy "ruski rok", na pewno nie ma przepełnionego darmowego hostingu, i może wstawiać zdjęcia jak do tej pory.

Dostęp do cudownego guzika "Załączniki" mają członkowie grup Hodowcy, Forumowicze i Agilisowy Rezydent (Genius Loci oczywiście też :lol: ). Sonię do Agilisiaków dodałam jako pierwszą :lol:

Jest już późno, bardzo proszę o zgłaszanie osoby, które miały status Agilisowego Rezydenta, a ten im nagle zniknął. Będę to naprawiać. Do grupy oczywiście będę dołączać sukcesywnie nowych użytkowników, na podstawie ich aktywności, ale nie chodzi tu o liczbę postów, na pewno nie będzie dołączania "automatycznego".
MoniaEl, zapraszam do założenia wątku dla swojego kotka i aktywnego uczestnictwa w życiu forum :)
Awatar użytkownika
MoniaEl
Posty: 7
Rejestracja: 01 lis 2017, 09:40
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: MoniaEl »

Ok rozumiem.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Sonia »

Ojej jakie wyróżnienie :oops: :kwiatek:
Zablokowany