Caesar Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mam całkiem podobną sytuację do Twojej, dlatego bardzo, bardzo chciała bym dokocić braciszka dla Enyulki.Czułabym się wtedy o wiele lepiej gdyby w domu zostawały dwa kotki. Dziewczynka im mniejsza tym lepiej dla nas obu. Mam dylemat tylko w jednej kwestii tj. czy umiałabym dzielić miłość na dwa Misie? (nie mam na myśli czy mi wystarczy tego uczucia, tylko czy podzielę je jednokawo na dwa koteczki). Jak na razie to tylko marzenie, ale jak bez niego żyć.... :-)
głaski dla syneczka :kotek:
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Spokojnie, miłości starczy i na 8 ogonów ;) Oczywiście trochę żartuję, ale jak pomyślę, że mam się w niedzielę rozstać z moją małą Alabamką to mi się ryczeć chce...

A tak już całkiem poważnie, to dwa ogony w domku to super sprawa moim zdaniem to najlepsze, co możemy zrobić, jeśli długo przebywamy poza domem.
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Dokładnie mam tak samo, jutro wybieram się na ognisko a już dzisiaj przeżywam , jak moja Laleczka sama w domu spędzi cały wieczór :-(
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

Ja "wybawiam"Caesara przed moim wyjściem,niekiedy po szaleństwach ma w spojrzeniu:"idź już kobieto,muszę odpocząć",a po powrocie daję mu nagrodę,czyli jadło bez kulek ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ula pisze:po powrocie daję mu nagrodę,czyli jadło bez kulek ;-))
<diabeł> :-x
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

I po co tak krzyczeć zaraz????????????????????????????????????????????????????????????????
Ja bardzo rzadko wychodzę bez Futrzastego!!!!A za straty moralne rekompensata musi być!!!!!
Awatar użytkownika
Caesar
Agilisowy Rezydent
Posty: 31
Rejestracja: 04 cze 2009, 09:16
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Płeć: M
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie

Post autor: Caesar »

Cześć Wszystkim! Troszkę mnie nie było , tradycyjnie znów pełne łapy roboty, ale po kolei:

Wakacje rozpoczęły się uroczo: tylko słodkie lenistwo
Obrazek

trochę mnie tylko niepokoiła Ona, zaczęła łazić po domu i marudzić, najczęściej używała słowa malowanie , niestety nie wiedziałem co to , do czasu....pewnego dnia zaczęła rano wyszarpywać łóżko , chociaż JA jeszcze spałem :hammer: no zdenerwowałem się okropnie!!!!
Obrazek
wciąż nie wiedziałem o co chodzi, ale odkryłem, że tak wszystko poprzestawiała, że mogę chodzić pod sufitem
Obrazek
chwilowo było ciekawie tak patrzeć na wszystko z góry
Obrazek

niestety, chwilowo
Obrazek

Obrazek

a potem to już był tylko dramat!!! O Koci Bogowie!: niczego nie było na swoim miejscu, NICZEGO!Nie uwierzycie ; zacząłem polować na michę, własną!!!Nigdy nie było jej tam , gdzie jej miejsce!!!Nie mogłem biegać po staremu, bo było pełno przeszkód, gdzie przedtem nic nie było!
Stały okazał się tylko mój domek
Obrazek
A potem pojawiły się nowe zapachy i kolory.Wszystko mnie ciekawiło...
Obrazek
Obrazek
.....a jak się skończyło opowiem niebawem........... ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Czekamy na ciąg dalszy :) Widzę, że starałeś się w malowaniu pomagać z całych sił!

Jaki już jesteś duży...
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Ciekawa jestem tylko Caesarku jaka nagroda Cię spotka za te wszystkie niedogodności i uciążliwości urlopowe? :-D
malowanie , remonty w wakacje czyj to pomysł <diabeł>
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

Biedny koteczek nie miał miejsca:( i wciąż wędrująca micha:( ale jak bedziesz miał ładnie teraz:)
ODPOWIEDZ