Caesar Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Caesar Agilis Cattus*Pl

Post autor: Dorszka »

Czas przywrócić i ten wątek. Dnia 15 czerwca 2008 pisałam:

Caesar już od 5 dni mieszka w swoim nowym domu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

A w dniu 25 czerwca Caesar napisał do mnie list:
Caesar pisze:Witam!!!

To już dwa tygodnie,jak to stałem się Panem i Władcą (no niby przedtem też byłem Panem,bo jedynym facetem w kocim rodzie,ale teraz.... to bez
porównania :D Mamusia nie poucza, Ciotka, no wiecie sami co Ciotka i jeszcze te dwie piękności-albo je pilnuj,albo ustąp w mizianiu,albo uważaj na michę, bo podkradają; teraz jak na Caesara przystało mam Cesarstwo!)

Co prawda utrzymanie MOICH rządów trochę mnie kosztuje, bo to istna walka o wpływy.Ta kobieta,co ze mną zajmuje te metry, co sprząta, daje
michę, mizia, czesze, ogląda ze mną telewizję i co tam jeszcze, czyta jakieś
książki o mnie (ach ta sława!) i tam niby pouczają ją, jak mną zarządzać, taaaa.... życzę powodzenia :D nie chodzić po stole - muszę patrzeć, co
będzie na śniadanko, przecież ja mam to jeść, jak widzę kiedy ona wrzuca te kulki co ich nie lubię, od razu stawiam weto! Piszą też, że nie mam spać w jej sypialni-a tam jest najfajniej, można się chować w górkach z pościeli i
prowadzić obserwacje spod komody, cudnie! Dobrze,że ona lubi się wtulić w moje futerko,więc batalia o sypialnie też wygrana.Trochę mnie wkurza,że ciągle mnie pilnuje, kiedy się bawię na balkonie, wiecie jak tam fajnie? Ziemia do wysypywania z doniczek, kwiaty, chłodne płytki do wylegiwania, czasem wywieszone pranie do szarpania.... no ale mogę tam być tylko wtedy kiedy ona jest w domu. Dzięki temu, że mam ten balkon wiem, jak wszystko wygląda na żywo i poczułem deszcz.

Poza tym mamy sąsiadów z czymś egzotycznym, wkurza mnie to coś, że aż. Cały czas chce mnie oglądać, dotykać się nie waży :D Słyszałem, że to coś leży pod drzwiami i czeka na moją wizytę.Byłem tam ze trzy razy....śmiesznie było....on nie może skakać po kanapach i nie mieści się pod nią, a ja mogę wszystko, tak się to coś wkurzyło, że jego pan pozwala mi na wszystko, a jemu nie,że kiedy poszedłem to do starć tam doszło czy coś!

No to by było na tyle, pa!

Obrazek
____________________________________________________________
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

W dniach 22-23 sierpnia odwiedziliśmy z Bohdanem Ulę i Czesia. "Wizytacja" u Czesia wypadła wspaniale, jeszcze raz dziękuję za cudowne przyjęcie! Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli to powtórzyć :D Zdjęcia robione przy sztucznym świetle, więc kolory zupełnie księżycowe, ale Czesio mniam, mniam.

Mój kochany Czesio w przededniu swoich 6-miesięcznych urodzin:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

I żeby wątek był już na bieżąco, wklejam zdjęcia, które dostałam wczoraj od Uli. Bardzo dziękuję za świeżą porcję mojego kocurka :)

Caesar za tydzień skończy 10 miesięcy!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Znudzony wyspiarz pełną, wielka gębą! :P
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

<zakochana> Jak zwykle cudne koty do znudzenia u Doroty :) <klaszcze> Sliczny:)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Mam nowe zdjęcia Czesia, przysłane na jego urodziny, czyli miesiąc temu <oops> Przepraszam, że tak długo się z nimi ukrywałam - na pewno jeszcze dziś coś wstawię. Jest z czego wybierać...
Awatar użytkownika
kociara
Hodowca Junior
Posty: 52
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:04
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: kociara »

Ja już widziałam, bardzo dużo zdjęć! Mama ciągle się nie może zdecydować, Czesio leżący, Czesio ziewający :kotek: Ale jak już się wzięła, to na pewno coś zdziała :)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

Dorotka ty nie przebieraj wybieraj tylko fotki dawaj :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Już za chwileczkę, już za momencik :)
ODPOWIEDZ