Lycyfer

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Lycyfer

Post autor: tamiska »

Przedstawiam naszego kota :D Co prawda to nie jest brytyjczyk, ale w 1/4 pers :D

Lucek to ogromna przylepa, koto-pies, bardzo inteligentna bestia, która uwielbia wszystko gryźć i nie wie do czego służą pazury :D

Został przez nas odłowiony ze wsi, po tym jak sąsiadka teściowej nam go pokazała i oznajmiła, że to jej kotki syn. Nikt go nie karmił, nie miał domu ani opieki weterynaryjnej. W wieku 4 miesięcy trafił do nas całkiem dziki, z toną pcheł, bardzo zaawansowanym kocim katarem i 1,5 kg niedowagi i z robalami takimi, że nimi wymiotował,a one nadal żyły <strach>, a wszyscy na wiosce gadali jaki to miły i spokojny mały kotek :/ Spokojny był i owszem, ale dlatego że był na skraju śmierci.

Po paru miesiącach leczenia doszedł do siebie i okazało się, że jest okropnie otwartym do ludzi rozrabiakom. Tak mu się w ciepłym mieszkaniu spodobało, że jak chciałam go w szelkach wyprowadzać czasem na małe spacery to od razu uciekał do domu. Nawet jak się otworzy okno to jemu jest zimno i zaraz się chowa pod koc taki francuski kotek się z niego zrobił :D

Teraz jest zdrowym, wykastrowanym kotem niewychodzącym i chyba mu z tym dobrze.

Jak był mały

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz ( w czerwcu skończy 2 lata, waży 5.5 kg)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szopi
Hodowca
Posty: 1322
Rejestracja: 20 lis 2010, 23:34
Hodowla: Mikołówka*Pl
Płeć: Kobieta
Skąd: Kt.

Post autor: Szopi »

Lucyfer? <shock> Przecie on taki słodki i niewinny ;-))
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

Niestety tylko jak śpi :P

Wszyscy mówią, że Lucyfer idealnie pasuje- bo tutaj niby taka słodka mordka, różowy nosek jak z plasteliny i różowe kochane łapki, a rozrabia nieziemsko i ogólnie jest strasznym gadułą ( nie pytany nic nie mówi, ale jak go o coś spytam zaraz odpowiada i to takie śmieszne dźwięki wydaje, że szok), przylepą i uwielbia kraść długopisy, mazaki, wpychać mi piłki do butów. Jak chcę wyjść to zanim założę buty muszę wszystko wysypać z nich :D Już parę razy z jakimś czymś w budzie chodziłam <mrgreen>

Jak był mały to wpadł tyłkiem do toalety, pogryzł nam kabel od domofonu, pogryzł dywan, pogryzł nogę od stołu itp :D

Nie boi się wody, ma własne zdanie, nie miauczy nigdy tylko śmiesznie pomrukuje, jak się cieszy to potrząsa ogonem (na początku myśleliśmy, że znaczy), co odczytujemy jako radosne pogwizdywanie. Szybko się uczy, umie jedną sztuczkę, daje ze sobą robić prawie wszystko (kłaść się na brzuchu, spać na nim, przytulać, ściskać itp.)

Bardzo reaguje na mój nastrój- jak jestem zła, do kota lepiej nie podchodzić, jak się cieszę kot się klei do wszystkich i daje ze sobą robić wszystko <lol>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

to witamy kolejnego fajnego kota w naszym gronie (znowu rudzielec w prześmiesznej pozie <lol> )
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

:D


Ostatnio dowiedziałam się, że nasz kot jest lekomanem :P Tabletki na robaki je jak smakołyki. Ostatnio myślałam, że nie będzie chciał zjeść tabletki na robaki i jak zwykle chciałam mu ją wepchnąć do pyszczka aby tylko szybko połknął.


Kot się oburzył, wypluł, tabletka spadła obok niego, powąchał, zjadł i popatrzył się na mnie z miną mówiącą: "I po co to wszystko? Nic na siłę, złociutka. Sam sobie zjadłem i dobra była!" <rotfl>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Witam i ja szczęściarza. Super, że trafił do Ciebie. Śliczny z niego kotek. A tabletki zjada tak samo jak mój Tami <lol>
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Czyli jednak <aniołek> a nie <diabeł> . Witam i ja i :kotek: przesyłam.
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Bardzo fajny kot! Wesolutko macie,jedno futro a tyle zabawy <lol>
Witamy kochanego rudzielca :kotek:
manila
Posty: 20
Rejestracja: 03 sty 2011, 22:32

Post autor: manila »

Cześć Lucek <mrgreen>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Witam :-) :kotek:
Zablokowany