Moja kotka Lola

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
linka_ka
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2008, 15:11

Moja kotka Lola

Post autor: linka_ka »

Witam serdecznie!
Ja rownież niedawno zostałam współwłaścielką ( rodzinną) kotki brytyjskiej, nazwaliśmy ją Lola :) Boska jest. Prędziutko też zapisałam się do Waszego forum, skąd dowiedziałam się co nieco o żywieniu kici.
O kocie marzyliśmy od dawna - ja i mój starszy syn Filip, mąż był raczej przeciwny.
Wielką niespodzianką była kicia pod choinką w Wigilię :) Została zakupiona w hodowli w Katowicach, niestety po świętach musieliśmy odwiedzić weterynarza, bo nie podobały nam się jej uszy - dosyć często się drapała, czarne strupy w środku, nawet czasem przeraźliwie miauczała :( okazało się, że ma świerzbowce- ogromne ilości, lekarka podejrzewała nawet uszkodzenie kanału słuchowego. Leczymy się od świąt, jest ogromna poprawa, uszki wyglądają już ok, dostaje maść jeszcze. Okazało się też po obejrzeniu ząbków , że jest miesiąc młodsza - została kupiona w wieku 8 tygodni , a nie 12, jak zapisano w książeczce zdrowia
Bardzo, bardzo byłam zła na hodowcę, ale mój mąż nie chciał wszczynać żadnych awantur, zadzwonił - Kobieta powiadziała, że wszyscy zadowoleni odbiorcy, ale trudno uwierzyć w to,że inne kotki nie są również zarażone pasożytami.
Lola jest boska- ostatnio oswoiła choinkę, wyleguje się pomiędzy gałązkami :)
w wolnej chwili wrzucę jakie zdjęcia
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Witamy na forum i czekamy na zdjęcia koteczki. :)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

Czekamy na fotki:)

Ciekawe a Kicia rodowód ma? strasznie :-x dobrze że kicia do was trafiła
olska
Posty: 172
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:27

Post autor: olska »

Witamy na Forum <klaszcze>
luki99
Posty: 29
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:50

Post autor: luki99 »

witam i ja czekam na fotki <!>
Awatar użytkownika
roedeer
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2008, 21:00

Post autor: roedeer »

Witam serdecznie, uściski dla Loli :) życzę powodzenia w leczeniu koteczki. Sama także kupiłam kotka, którego od początku musiałam leczyć. U mnie wprawdzie nie był to tak spontaniczny zakup, bo czekałam z mężem na Jasperka ponad miesiąc. Jego leczenie trwa wprawdzie do dziś ale jest coraz bliżej końca :) oby leczenie Loli trwało krócej ;)
Szkoda, że niektórzy hodowcy są tacy beztroscy.... :-( :-/
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

postępowanie hodowcy karygodne :( bardzo zle to świadczy o tej hodowli, może podasz jej nazwe aby inni nie zostali w ten sposób oszukani i narazeni na chorobe kotka, młodszy wiek niz zasady hodowlane przewiduja i beztroskie zachowanie osoby odpowiedzialnej za powołanie do zycia kotka

witamy na forum z Kotką i pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Witam serdecznie na forum :)
Również czekam na fotki kici.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Przepraszam, że jako ostatnia niemalże <oops> bardzo serdecznie witam na forum, trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia Waszej Loli. Podobnie jak inni, czekam na zdjęcia malutkiej :)
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

strasznie to smutne, co piszesz :(
i to, ze hodowca zgodzil sie sprzedac kociaka na prezent, i to, ze schorowanego i z nieprawdziwa data urodzenia
podejrzewam, ze to raczej "hodowca" byl
Zablokowany