Tofiś i Jabbar

Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: donka »

Dziewczyny :kiss: kochane jesteście bardzo, bardzo <serce>
Dziękuję Wam pięknie za życzenia dla Jabbarka, za to, że zaglądacie jeszcze do naszego wątku, no i za pamięć :kwiatek:

Ja pamiętam o Was i tęsknię. Wpadam nawet od czasu do czasu na forum, podejrzeć co u Was słychać i pooglądać futerka, ale nie mam odwagi nic napisać <oops> No bo jak rzesz to tak, ni z gruszki, ni z pietruszki, po tak długiej nieobecności, nagle z czymś wypalić <lol>

Nowych zdjęć Chłopaków niestety nie mam <oops> booo, albo nie ma pogody, albo nie ma nastroju, albo nie ma czasu. Kiedy nawet już słoneczko zaświeci, to wykorzystuję go do pracy twórczej <lol> Wiecie Święta idą, trzeba bombki jakieś zrobić <mrgreen>

Jeśli któregoś dnia, przy próbie zalogowania się na forum, nie będę miała informacji "nie ma takiego użytkownika", to pewnie w Święta jakieś fotki Chłopaków powinny być :-)

Pozdrawiamy cieplutko :kwiatek:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: Mago »

donka pisze:(...) No bo jak rzesz to tak, ni z gruszki, ni z pietruszki, po tak długiej nieobecności, nagle z czymś wypalić <lol>
Najzwyczajniej <mrgreen> Po prostu pisz! A my się będziemy cieszyć, jak teraz, ze się odezwałaś <tańczy>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: Anka »

dziewczyno ty tutaj nie syp popiołem głowy. Wiesz, ze foty każdego przekupić zdołają i nawet nikt nie wspomni o nieobecności!!!
Ja sama po długiej ciszy znów dziergam co nieco tutaj i już nawet po tyłku za mało zdjęć dostaję, znaczy że nieobecnośc nie wykasowała mi konta i przyjaciół forumowych
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: donka »

Aż mi lepiej :-D przynajmniej psychicznie, bo fizycznie to :-///// No jak się coś w jesieni przyplątało, to odczepić się nie chce :((((

Ania <lol> Ciebie nie sposób, nie kochać <lol>
Foty, no właśnie fot nie mam, przynajmniej tych z miśkami, to nie wiem, czy zostanie mi to tak łatwo wybaczone :->
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: Anka »

staram się <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: yamaha »

To ja mam pomysl na "przyjemne z pozytecznym" : zanim sie doczekamy :foto: czterolapow, to pokaz nam te bombki swiateczne co je produkujesz <mrgreen>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: maga »

Donko kochana jak miło Ci widzieć...a jak miło będzie widzieć Twoje futra <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: Danusia »

maga pisze:Donko kochana jak miło Ci widzieć...a jak miło będzie widzieć Twoje futra <gwiżdże>
O o dokładnie tak :ok: jak ja dawno mojego ulubieńca nie widziałam :hammer: Donka zagladaj do nas koniecznie :kwiatek: ,a choróbsko przepędź gdzie pieprz rośnie :bicz: jakby nie było ja jestem na antybiotykach od kilku dni i ledwo zipię <lol>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: AgnieszkaP »

A kto tu się tak rozpisaaaaaaał <mrgreen> Hej, hej Joasiu :roza: Fajnie, że się odezwałaś :-)
Głaski dla Tofisia i Jabbarka :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Re: Tofiś i Jabbar

Post autor: donka »

No dobra Dziewczyny, przekonałyście mnie :-) a że słoneczko dzisiaj pięknie świeciło, to i samopoczucie od razu lepsze. Przeczołgałam się trochę po podłodze i coś tam ufociłam <mrgreen>

Moja szara myszka <serce>
obrazek

obrazek

obrazek

I królowiec Dżabolino <serce>
obrazek

obrazek

obrazek

obrazek
Jak tak teraz patrzę na te zdjęcia, to wydaje mi się, że to słoneczko trochę za bardzo jednak przyświecało, wybaczcie <oops>

Danusiu, ja również na antybiotyku :(((( a znając siebie i "prędkość" z jaką dochodzę do siebie, to to jeszcze potrwa <kciukwdół>

Agnieszko, przypomniałam sobie, co tam dla mnie chowasz w piwnicy, więc wolałam się odezwać <lol>

A widzisz yamaha, tego to się chyba nie spodziewałaś <mrgreen> a fotki bombek też wrzucę, w odpowiednim wątku :-)

Jeszcze raz Wszystkim Wam dziękuję, za pamięć :kwiatek:
ODPOWIEDZ