Gato Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: elwiska3 »

Gatonku jak zdrówko?
Ładne kupsztalki robisz?

Ciocia myśli o Tobie i chciałaby pysiaka zobaczyć :kotek:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Mago »

Elwisko :serce: dziękuję za pamięć i bardzo przepraszam za ciszę, ale ciągnę ostatnio resztką sił (remont) i totalnie nie mam czasu, a chciałam na spokojnie napisać i zdjęcia wstawić. Obiecuję z początkiem nowego miesiąca zdać lepszą relację :mrgreen: Teraz na szybko tylko wspomnę, że u Gato wszystko dobrze, kupki są regularne. Bardzo misia pilnujemy z żywieniem :kotek:
Awatar użytkownika
Gato
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2012, 21:35

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Gato »

Cześć Ciocie i cześć Wujkowie!

Chciałem się pochwalić, że dziś skończyłem 11 lat :D
Dostałem życzenia, wypaśne jedzonko, mizianki i życzenia, żebym żył długo i był zdrowy.
U nas wszystko po staremu, my z Luną się może i nie kumplujemy jakoś specjalnie, ale dajemy sobie na luz, nie ma w domu bijatyk czy jakiejś napiętej atmosfery. No czasem Luna, jak na zołzę przystało, coś tam burczy niezadowolona pod wibrysem, ale olewam i nic nie robię. Jestem "dobry chłopczyk" jak mówi naczelna opiekunka :D
Ciągle też słyszę pytania o kupę. Czy robiłem, czy idę robić, kiedy będę robił. A jak zrobię, to czy jest odpowiednio duża i takie tam... no cyrk. Czasem nie mam ochoty i nie robię i wtedy poją mnie wodą, karmią zupkami i wznoszą modły o kupę. A, i dają strzykawką "soczek na kupę". Tak więc sami widzicie, że kupa jest ważna. Ale tylko moja. Kupy Luny nie maja takiego brania jak moje, po mojej zawsze jest święto w domu :D
Ze złych wieści to popsuła mi się fontanna. Plumkało wodą a teraz nie plumka. Wczoraj wszyscy razem naprawialiśmy fontannę, ale się nie udało. Podobno trzeba kupić nową. Byłem nieszczęśliwy i trochę długo siedziałem nad fontanną przekazując fluidy ozdrowienia, ale nie pomogło. Nadal nie plumka.
Może Mikołaj mi przyniesie nową...
Będę uciekać bo chyba karmić będą :-))), kto wie, może dziś dostanę tuńczyka. Lubię tuńczyka! :-))) Luna też lubi, ale to ja mam urodziny i powinienem dostać go więcej, no nie? :-)))

Miau
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Anka »

Ale jak to możliwe, że już 11 lat? Jak?
Najlepszego!!
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Dynastia »

Jaki z Ciebie Gatonku literat! 😻 Szczerze Cię podziwiamy, także za cierpliwość do Koleżanki 😊Uważamy, że tuńczyk Ci się należy. Możemy podpowiedzieć, taką zależność : będzie tuńczyk - będzie kupadlo. I niech się Człowieki starają. Życzymy Ci wielu wrażeń - ptaszków za oknem i takich tam różnych przyjemności - myszek, kulek i innych wynalazków . Bądź zdrów Kolego! /-/ Tuduś😽, Salek😽, Mieszek😽, Lesio😽. Aha, chcieliśmy Ci napisać na Twoim wątku, ale nie potrafiliśmy …
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Karioka »

Gatonku koleżko mały, wszystkiego najlepszego Ci życzy ciocia ze swoimi dziewczynkami.
Zdrowych kup bo całą resztę to już masz ❤️
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Dynastia »

Aha, u nas też nie plumkało - silniczek był totalnie zapchany. Znowu plumka 😻
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Sonia »

Gatonku sto lat i dużo zdrówka i żebyś zawsze wzorcowe kupolki robił.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Luinloth »

Dużo dużo zdrówka Gatonku, żeby zawsze w kuwecie łatwo szło, wszystkiego najlepszego i mnóstwo tuńczyka 😸🧡
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: AgnieszkaP »

Gatonku kochany ciocia życzy ci dużo zdrówka i kupę radości ;)
Sto lat przystojniaku!!!
Wspaniale się ciebie czyta :)
ODPOWIEDZ