Gato Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Justi_x
Agilisowy Rezydent
Posty: 254
Rejestracja: 25 sty 2016, 14:30
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Justi_x »

Sto lat Gatonku!
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: elwiska3 »

Wszystkiego najlepszego Gatonku
Żeby Luna ładnie tuńczykiem się dzieliła z Tobą
oraz wzorcowe kupsztalki cieszyły Twoją Rodzinę
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Jaskier »

Sto lat w zdrowiu! :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Miss_Monroe »

Gatonku, wszystkiego co najlepsze urodzinowo! :kotek:

Małgosiu, jaką masz fontannę? Mogę Ci oddać swoją, bo ja mam kwiatka, z której Bentley RAZ skorzystał i stoi w szafce. Woli starą- ceramiczną, z której łaskawie czasem się napije :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Mago »

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia dla naszego chłopaczka.
Fontanna przeszła staranne zabiegi pielęgnacyjno-czyszczące i póki co plumka zdrowo :-)
Lenka, dziękuję, za chęć pomocy! :-)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: MoniQ »

Tak bardzo spóźnione, ale najlepsze życzenia Gatonku! Zdrówka przede wszystkim i radości, dużych i małych :tort: :serce:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Kasik »

Gato pisze: 10 gru 2021, 20:40 Cześć Ciocie i cześć Wujkowie!

Chciałem się pochwalić, że dziś skończyłem 11 lat :D
Dostałem życzenia, wypaśne jedzonko, mizianki i życzenia, żebym żył długo i był zdrowy.
U nas wszystko po staremu, my z Luną się może i nie kumplujemy jakoś specjalnie, ale dajemy sobie na luz, nie ma w domu bijatyk czy jakiejś napiętej atmosfery. No czasem Luna, jak na zołzę przystało, coś tam burczy niezadowolona pod wibrysem, ale olewam i nic nie robię. Jestem "dobry chłopczyk" jak mówi naczelna opiekunka :D
Ciągle też słyszę pytania o kupę. Czy robiłem, czy idę robić, kiedy będę robił. A jak zrobię, to czy jest odpowiednio duża i takie tam... no cyrk. Czasem nie mam ochoty i nie robię i wtedy poją mnie wodą, karmią zupkami i wznoszą modły o kupę. A, i dają strzykawką "soczek na kupę". Tak więc sami widzicie, że kupa jest ważna. Ale tylko moja. Kupy Luny nie maja takiego brania jak moje, po mojej zawsze jest święto w domu :D
Ze złych wieści to popsuła mi się fontanna. Plumkało wodą a teraz nie plumka. Wczoraj wszyscy razem naprawialiśmy fontannę, ale się nie udało. Podobno trzeba kupić nową. Byłem nieszczęśliwy i trochę długo siedziałem nad fontanną przekazując fluidy ozdrowienia, ale nie pomogło. Nadal nie plumka.
Może Mikołaj mi przyniesie nową...
Będę uciekać bo chyba karmić będą :-))), kto wie, może dziś dostanę tuńczyka. Lubię tuńczyka! :-))) Luna też lubi, ale to ja mam urodziny i powinienem dostać go więcej, no nie? :-)))

Miau
O prosze, Gatonek we własnej kociej osobie :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Ciocia najbardziej spóźniona, ale z ałego serca życzy zdróweczka i ładnych koopek każdego dnia oraz zadowolenia ze słuźby - niech się spisuje! :tort: :kotek: :serce:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Jaskier »

Kasik pisze: 09 sty 2022, 21:45 Ciocia najbardziej spóźniona, ale z ałego serca życzy zdróweczka i ładnych koopek każdego dnia oraz zadowolenia ze słuźby - niech się spisuje! :tort: :kotek: :serce:
Idziesz na rekord :lol:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Kasik »

Jaskier pisze: 09 sty 2022, 22:55
Kasik pisze: 09 sty 2022, 21:45 Ciocia najbardziej spóźniona, ale z ałego serca życzy zdróweczka i ładnych koopek każdego dnia oraz zadowolenia ze słuźby - niech się spisuje! :tort: :kotek: :serce:
Idziesz na rekord :lol:
A żebyś wiedział :lol: Proszę bez przytyków :devil:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Jaskier »

Kasik pisze: 09 sty 2022, 23:11 A żebyś wiedział :lol: Proszę bez przytyków :devil:
To hołd :-D
ODPOWIEDZ