Jagon Leopold Agiliis Cattus*PL

Awatar użytkownika
rachelsztolcman
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2010, 10:19

Jagon Leopold Agiliis Cattus*PL

Post autor: rachelsztolcman »

Witam jeszcze raz Wszystkich,
tak jak napisała pani Dorota Jagon (zwany w domu Leopoldem czyli Leosiem, Leosiatkiem itd) zaaklimatyzował się bardzo szybko. Od razu po wyjściu z transportera zaczął zwiedzać mieszkanie. Wprawdzie w nocy troszkę pomiaukiwał, ale w końcu ułożył się do spania za naszymi głowami na poduszce. Korzysta z kuwetki i wcina jedzonko z puszki i mięsko gotowane, chrupek na razie nie tknął.
Poza tym jest naprawdę bardzo kochanym i przytulnym kocurkiem, niczego się nie boi, nie ucieka. Miałam doświadczenie z kotem, który uciekał przy każdym głośniejszym stuknięciu, więc jestem zachwycona tym, że przy Leosiu nie trzeba chodzić na paluszkach.
Już nawet dzisiaj byli goście i też od razu ich przywitał, dał się pogłaskać.
Oczywiście to wszystko ogromna zasługa pani Doroty, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zdjęcia będą, choć niestety niezbyt dobre mi wychodzą, Leoś za bardzo się rusza ;-)) .
No i muszę nauczyć się wstawiać zdjęcia. :-)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

no wreszcie Agilitus zawitał w Krakowie <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jak miło widzieć wątek Jagonka!
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Witam agilisowego milusińskiego w Kraku i służe pomoca na miejscu :-)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Super, że Jagon będzie na forum :-)
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

super, że będziemy mieć wieści od Jagonka! Bardzo się cieszymy, bo miło jest patrzeć na pięknego agiliska :) <mrgreen>
Awatar użytkownika
rachelsztolcman
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2010, 10:19

Post autor: rachelsztolcman »

Obrazek

Obrazek

Leoś na nowym drapaku, chyba jednak ustawiliśmy go zbyt blisko blata kuchennego, pokusa wejścia jest ogromna...

Obrazek
Zdjęcie w stylu coś bym zjadł.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

A ja tu czekam na zdjęcie do wstawienia - i proszę, udało się samodzielnie :)

Bardzo się cieszę, że Jagonek tak polubił swoje posłanie. A jak drapak?
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

oooo :) Jagonek wygląda na całkiem wyluzowanego w nowym domku :) a na tle fioletu i zieleni prezentuje się czarująco <klaszcze>
Awatar użytkownika
rachelsztolcman
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2010, 10:19

Post autor: rachelsztolcman »

Nawet nie było tak ciężko z tymi zdjęciami. Tylko pełny wymiar zdjęcia nie da rady wkleić, bo pisze, że to w jakiejś chyba płatnej wersji fotosika.
Z tym posłaniem to zobaczymy jak będzie. Sam połaził po nim, ale nie zasnął, dopiero jak zasnął w innym miejscu to go przeniosłam a on spał dalej. W tym momencie akurat śpi między klawiaturą a monitorem, trochę blokując mi myszkę ;-)).
A po drapaku połaził, ze dwa razy drapnął, do budki wszedł ale tylko na moment, chyba nie zrobiła na nim wrażenia.
Tylko ta górna półka drapaka jest strasznie kusząca, bo jest zupełnie obok blata kuchennego, nawet trochę wyżej. No i Leoś już wiele razy schodził na ten nieszczęsny blat, na których Błażej (mój TŻ) nie chce go widzieć.
ODPOWIEDZ