Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Małgosia
Posty: 96
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:25
Kontakt:

Post autor: Małgosia »

WoW! Jestem pod wrazeniem uczynku i gratuluje :)
Kotka przecudowna, nie dziwie sie ze wzbudzila takie pozadanie. Dorodna i zgrabna kocica.
Spontaniczne uczynki sa tymi najlepszymi, ponoc pierwsza mysl-decyzja najlepsza, najgorsze sa watpliwosci.
Zazadroszcze Ci daru przekonywania rodziny co do dokocenia ;-)
Dalas rade przekonac rodzine, dasz rade zaklimatyzowac pozytywnie kotke :)
Awatar użytkownika
truda
Posty: 93
Rejestracja: 25 lis 2008, 12:21

Post autor: truda »

Coś niesamowitego, jestem w szoku przez moją Dorszkę :-o . Niczym się nie zdradziła ze swoimi zamiarami. Dorotko, gratulujemy ci nowego nabytku. Kotka chyba o rzadko spotykanym umaszczeniu, robi wrażenie. Trzymam kciuki za jej możliwie szybką aklimatyzację u Was w domu. <ok>
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Ale piękna i grubaśna brysia <serce>
Gratuluje decyzji :ok:
Czekam na następne wieści o aklimatyzacji i nowe zdjęcia <mrgreen>
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

kesja pisze:
ARABICA - to czarny szylkret kolor-point
To tricolorka, czyli czarny szylkret z białym

Ups - no tak - o tym nie pomyślałam <oops>

Przepyszna [shadow=red]Arabica [/shadow] <serce>

Moje dziecko na jej widok pobieglo do taty z pytaniem 'Tatusiu, nie pogniewasz się jak kupimy drugiego kotka?" Tata na to " Nie pogniewam sie, bo nie kupimy", ale my udajemy, ze po pirwszej części zdania ugłuchliśmy <klaszcze>
Marysia
Posty: 19
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:27

Post autor: Marysia »

Olaboga, rzeczywiście ogromna to niespodzianka, oryginalny kolorek na tym forum, o takim nawet nie pomyślałam :-)
Ale zupełnie się nie dziwię, Arabica robi wrażenie <klaszcze>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

No naprawdę, jesteś niesamowita! Obstawiałam rudzielca, jeśli nie kremówka... a tu krówka!!!
Jaka ona jest duża i mocna!!! Gabaryty kocura! Piękna brysiówna!!!

Nie mogę się powstrzymać, żeby nie zapytać:
Jak ją nazywacie? Arabica?
Ile waży?
Kiedy będzie można ją zobaczyć na wystawie i gdzie?
Kiedy jest szansa na kocięta?
W jakim umaszczeniu mogą być kociaczki?

Tęsknie wyglądam kolejnych zdjęć :-)
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

To ja do pytań Mago dołożę :
Czy będziecie na wystawie w Łodzi w maju <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

kesja pisze:i umaszczenie oryginalne :)
No nie tak bardzo, i punkt wyjścia zachowany :) Nadal powalczymy, tyle że teraz już spokojnie i po domowemu.
Mago pisze:Nie mogę się powstrzymać, żeby nie zapytać:
Jak ją nazywacie? Arabica?
Ile waży?
Kiedy będzie można ją zobaczyć na wystawie i gdzie?
Kiedy jest szansa na kocięta?
W jakim umaszczeniu mogą być kociaczki?
Ad. 1. Tak, pozostanie Arabicą. Mi się to imię bardzo podoba. no i ta kawa rozlana na pysiu, jak u taty :)

Ad.2. Nie wiem, nie ważyłam jeszcze. Ale wystarczająco :)

Ad. 3. Pierwsza wystawa chyba nie w Polsce - to z powodu Borgii, która nie potrzebuje juz polskich certyfikatów, i zapewne pojedziemy z nią do Czech. zabierzemy też pewnie i Arabicę, i zapewne Fado. Arabicę być może wystawię wcześniej, w marcu, ale to bardzo niepewne, nie wiem, czy uporam się ze wszystkimi papierkowymi sprawami, nostryfikacja rodowodu, transfer, takie różne rzeczy przyziemne. Czechy są prawie pewne.

Ad. 4. Na pewno nie będziemy jej długo trzymać, Arabica ma rok i cztery miesiące, tak naprawdę już można. Muszę jej jednak najpierw wyrobić licencję hodowlaną, jeśli będzie miała rujkę po tej czeskiej wystawie, na pewno nie będę jej trzymać.

Ad. 5. gama kolorystyczna jest naprawdę duża, Jeśli pytasz Mago o krem, to teoretycznie też :) Ale nie z pierwszego krycia, na pierwsze krycie przeznaczam kocura o innym umaszczeniu niż kremowe :(
AgA pisze:Czy będziecie na wystawie w Łodzi w maju <mrgreen>
Oj nie wiem... Bardzo bym chciała, ale to zależy od wielu czynników, od tego, jak będzie wyglądała "certyfikatowa" sprawa Borgii do tej pory. Prawie na pewno będziemy w Krakowie, Łódź też bym chętnie odwiedziła, bo mam wielki sentyment do tych wystaw - moja pierwsza wystawa w życiu to była właśnie Łódź :) Na pewno przyjedziemy, jeśli Arabica nie będzie rujkować.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Na froncie nadal ciężko, chociaż mamy już za sobą pierwszy prawdziwy obchód, taki połączony z przejściem przez środek pokoju :) Zobaczymy, co będzie jutro, bo na razie jest ciężko :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
barbaros20
Posty: 10
Rejestracja: 02 gru 2008, 13:01

Post autor: barbaros20 »

<klaszcze> Ona jest po prostu cudowna. Takie ciacho a raczej "krówka ciągutka". Trzymamy z moim kociastym kciuki :ok:
ODPOWIEDZ