Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

Trzymam wielkie kciuki za aklimatyzację Arabiki
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Dziś w nocy było już trochę buszowania :) Sprawdzała wyższe piętra. Oba kredensy, kolumny. Już nie umyka, gdy się przemieszczam po pokoju, tylko czujnie patrzy. Kuwetkuje, pije, jakieś jedzenie z miski zniknęło, ale to mógł równie dobrze być Fado, chociaż wydaje mi się, że on nie opuszczał łóżka.

Rano wzięłam ja na obowiązkowe miziankowanie, jest już coraz bardziej rozluźniona na kolanach. A gdy spróbowałam pogłaskać pod bródką, nastąpiła takie jeszcze słaba i nieśmiała, ale wyraźna próba wysunięcia głowy, żeby mi było wygodniej :)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

Dorotko ona jest cudna trzymam kciuki :) jej troszkę trudniej niż maluszkowi bo dłużej była w innym domku :) ale już niedługo nauczy się nowego języka :) i będzie ok :) gratuluje takiego cudeńka :)
Awatar użytkownika
roedeer
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2008, 21:00

Post autor: roedeer »

OOooo WOW!! Przez kilka dni nie zajrzałam na forum, a tu taka niespodzianka!! Gratuluję i zazdroszczę, kotka śliczna, a imię pasuje jak ulał :) Aż się smacznie robi patrząc na Arabikę <zakochana>
Swoją drogą nieświadomość tego co się działo uchroniło mnie przez dręczeniem się myślami, czy to kremik będzie, czy rudy czy jeszcze inny kolorek, nie musiałam wyczekiwać fotek 8-) ciekawość została zaspokojona od a do z <mrgreen> ... no może do y, bo aklimatyzacja trwa i choć jest jeszcze pod znakiem zapytania to wierzę, że się uda...może Fado narobi zamieszania i panienki zintegruje :)
Trzymam kciuki!!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Nadal nie mogę pojąć jak to możliwe że kotka wygląda jak... kocur. Kawał kobity! Piękna jest!
Jak tylko to jest możliwe, to ja poproszę o nowe foteczki <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Najnowsze wieści z frontu:

Obrazek

Teraz czas na Borgię :)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

Fado odważny kot :) i niunia też widzę że nosek wystawiła :) super :)
Awatar użytkownika
Aya
Posty: 70
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:19

Post autor: Aya »

Po prostu rozkoszny widok :) !
edita
Posty: 24
Rejestracja: 25 lis 2008, 19:50

Post autor: edita »

Dorotko ogromne gratulacje, dopiero dzisiaj przczytałam wątek, jak zobaczyłam zdjęcie to mnie zamurowało......... cudowna i ogromna. Wygląda jak kocur.
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

hi hi... "Najnowsze wieści z frontu donoszą, że Fado na straży pilnuje Arabici"
ODPOWIEDZ