Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Justi_x
Agilisowy Rezydent
Posty: 254
Rejestracja: 25 sty 2016, 14:30
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Justi_x »

Dorszka pisze: 29 gru 2021, 17:04 Ten łobuz to w ogóle nie wiem w kogo się wdał :devil:
To nie mój chłopiec wchodził na choinkę? Tajfun gardzi drzewkiem, bo nie nadaje się do pożarcia :)
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Anka »

:mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Dorszka »

Justi_x pisze: 02 sty 2022, 21:53
Dorszka pisze: 29 gru 2021, 17:04 Ten łobuz to w ogóle nie wiem w kogo się wdał :devil:
To nie mój chłopiec wchodził na choinkę? Tajfun gardzi drzewkiem, bo nie nadaje się do pożarcia :)
Nie, to był Junior :lol:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Anka »

Ja tam nadal twierdzę, że Nori jest mega spokojna i nie psoci. Jako kociak trochę kradła jedzenie, jeśli miała okazję :mrgreen: :rotfl:
Ale teraz grzecznie czeka aż jej coś dam, tyle, d pogania głosem..
Choinka nigdy nie zemdlała, bombki wiszą wszystkie, jedyna zbił TZ :mrgreen:
I tylko jego Nori budzi brutalnie ciągnąc za brodę :)
Nuda :mrgreen:
ODPOWIEDZ