Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Mały "rządzi"! Świetne ujecie! :)

PS> Cudny z niego słodziak
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

no ladnie ladnie
zebym z forum sie dowiadywala o takich rzeczach
normalnie foch nad fochy :hammer:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Posłuchajcie, to nerwowo nie do wytrzymania. Nie, żeby coś dramatycznego się działo, ale czuję się jak Ania i Krzyś - najlepiej wpuścić, zamknąć drzwi, i nie zaglądać przez trzy dni :)

Dziś po raz pierwszy na stałe wpuściłam Borgię - do tej pory była tylko przelotem popatrzyła, powęszyła, i tyle. Dziś musiałam wyjść do pracy, rano wpuściłam Borgię, zabrałam Fado, zamknęłam drzwi i wyszłam. Koty zostawiłam w pozycji "posągowej" - jeden posąg (Krówka) na oparciu kanapy. Drugi posąg, skulona Borgia, na podłodze, wpatrzona w tę pierwszą jak w tęczę.

Wróciłam bardzo późnym popołudniem. Żadnych kępek sierści ani krwi na ścianie nie było. Krówka spała w swoim ulubionym miejscu, w budce na drapaku. Borgia też w ulubionym, na kaloryferze. Wybiegła mi na spotkanie jak gdyby nigdy nic.

Siedzę tu sobie przy kompie cały wieczór, bo robię stronę o pochodzeniu kotowatych, anatomii, i takie tam dyrdymały, ale już nerwowo nie wytrzymam dłużej tego ich ostrożnego chodzenia jak w zwolnionym tempie. Idę spać do Fado, rano zobaczę, co będzie dalej. Najważniejsze, że Krówka nadal je - Borgia nie zabrania jej podchodzić do misek :) Gapi się uważnie i obserwuje, od czasu do czasu coś sobie syknie dla dodania animuszu. Jakoś mam nadzieję przetrwają.
Awatar użytkownika
roedeer
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2008, 21:00

Post autor: roedeer »

No, to pierwsze koty za płoty :) odważna decyzja <ok>
Dorszka pisze: Krówka spała w swoim ulubionym miejscu, w budce na drapaku. Borgia też w ulubionym, na kaloryferze.
Dobrze, że nie upodobały sobie wspólnego ulubionego 8-)
Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

A co na to wszystko Clara?
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Nie ma to jak maluchy, te nie szukaja problemów,
bo po co, jak nowy kot to jeszcze jeden kumpel do zabawy.
Fado może będzie buforem, który pozwoli Arabice poczuć się jak w domu.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Arabica już próbuje się bawić, i to właśnie z Fado zaznajamia się najszybciej :) Teraz największym problemem będzie Borgia, to ona musi sobie poradzić z detronizacją, na razie burczy na wszystko, co się rusza, łącznie z Fado. Oni, przez jej problemy, nigdy się nie związali jak należy, a on jest w wieku, kiedy jest nieobliczalny i bardzo jeszcze głupiutki, więc nie bardzo odczytuje jej sygnały, żeby na nią nie skakać :) Obcięłam jej na maksa pazurki, więc jest raczej mało szkodliwa, tylko szkoda jej nerwów. To znaczy dopóki on jej nie zaczepia, nie próbuje włazić na głowę, lub co gorsza skakać, to w ogóle nic się nie dzieje, po prostu się wszystkiemu przygląda. Myślę, że wkrótce zawiąże się koalicja Arabica-Fado, i wtedy dopiero Borgia będzie miała orzech do zgryzienia!

Clara na razie nie jest włączana.
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Dorotko, jeszcze raz GRATULUJĘ jedynej słusznej decyzji :) Arabica jest fenomenalnie piękna. Z pewnością wszystkie Twoje koty się dogadają, trzeba im dać tylko trochę czasu (ale Ty to wszystko wiesz). Przesyłam wirtualne głaseczki dla Agilisowych Kotecków i bardzo mocno wszystkim im kibicuję.

I niech choróbsko da Ci wreszcie spokój. Zdrowia i radości! <ok> za dziewczyny.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

I tak nowe dziecko zawsze przytłoczy te starsze ;-(

A ja dziś zrobiłam nowe zdjęcie Borgii, która od czterech dni uwolniona od kubraczka, też kochana i śliczna jest! O!

Obrazek
marta
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:49

Post autor: marta »

I tak nowe dziecko zawsze przytłoczy te starsze ;-(

A ja dziś zrobiłam nowe zdjęcie Borgii, która od czterech dni uwolniona od kubraczka, też kochana i śliczna jest! O!
O co to to nie! :hammer: Borgia jest cudna i tu nie ma żadnych wątpliwości. Nikt o rezydentach nie zapomina i kibicujemy stale i wiernie. A jak jeszcze odkubraczkowana to już wogóle pełnia szczęścia. Miziaki dla "starej ekipy" <serce>
ODPOWIEDZ