Nowa zakocona rodzinka!

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
axarai
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:57

Post autor: axarai »

Dziękujemy za cieplutkie powitanie :) My też przekonaliśmy się na własnej skórze, jacy mogą być hodowcy :( że tak naprawdę najwięcej jest tych którym zależy na ilości i finansach. Jechaliśmy po Besunie specjalnie do Szczecina, po przejrzeniu całej strony internetowej hodowcy, po wielu rozmowach i zapewnieniach, że wszystko jest superowo, no ale.... Przywieźliśmy do domu kotkę totalnie zapchloną, z różnymi datami urodzeń, w rodowodzie 5 11 09, w książeczce zdrowia 18 10 09, a w mailach 8 10 09, z jednym szczepieniem i co najgorsze, nasza kotka była totalnie dzika, cały czas się ukrywała i przeraźliwie syczała :( dopiero po 2 tygodniach dała się dotknąć...
Ale teraz, po miesiącu leży mi na kolankach i prześlicznie mruuuuuczy, moja najbardziej miziasta oswojona :)


Obrazek

sama słodycz....

Obrazek
Awatar użytkownika
axarai
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:57

Post autor: axarai »

Obrazek
Ale jestem oswajaczką ;-)
Awatar użytkownika
axarai
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:57

Post autor: axarai »

Nasza kotka jest najbardziej aktywną medialnie kotką na Świecie! Wszystko co jest ważne do przeczytania na pewno zostanie przeczytane :)
Obrazek
i obejrzane ;-)
Obrazek

A na koniec musi być oczywiście Ukochaaaana!

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Pięknie się związała, po tym, co przeczytałam o jej przyjściu do Twojego domu, jestem naprawdę pod wrażeniem. Jak już na Tobie leży kołami do góry, to początek prawdziwie wielkiej przyjaźni :)
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Witam serdecznie nową piękną Damę i jej Opiekunki :)
Super, że trafiła do Was. Trzymam kciuki za tego wymarzonego Towarzysza dla Bessi <ok>
To musi być mądra kotka, skoro tyle czyta <rotfl>
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

Słodycz, sama słodycz gratulacje :-)
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

Witam serdecznie i gratuluje koteczki wspaniała ruda królewna <serce> <ok> <roll>
Co do hodowcy wypowiadać sie nie będe ale Wam gratuluje tak szybkiego zdobycia zaufania malucha , musicie mieć w sobie olbrzymie pokłady miłości i Ona to wie <serce> <klaszcze>
Awatar użytkownika
axarai
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:57

Post autor: axarai »

Nigdy w życiu nie mślałam, że nasza koteczka tak się oswoi. Oczami wyobraźni, widziałam już, wiecznie syczącego, drapiącego i nietykalskiego KOTA :(
A teraz..... najchętniej nie schodziłaby wcale z naszych kolan :) , co nie oznacza, że nie ma charakterku, co to, to nie! Pyskuje non-stop!
Buziaki-miziaki dla właścicieli kotów i dla kotów właścicieli!!!
Awatar użytkownika
axarai
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:57

Post autor: axarai »

Czeka nas teraz niecierpliwe oczekiwanie....
bo udało nam się! Mamy nowego domownika! Oczywiście jeszcze jest ze swoją mamusią, ale już jest NASZA :)
Nowy członek naszej rodzinki Carla :)
Obrazek
4- tygodniowe cudo :)
Obrazek
Obrazek
i jeszcze Besunia stosuje kamuflaż :)
Obrazek
polowanie na wszystkie obierki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Bardzo gratuluję dokocenia maluszkiem. No może jeszcze nie na 100% dokocenie bo malutka jeszcze z mamą :-)
Aj te kocie okruszki <serce>
Zablokowany