Maximus

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Małgosia
Posty: 96
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:25
Kontakt:

Maximus

Post autor: Małgosia »

Wysłany: Pon 17:49, 08 Wrz 2008
Witamy wszystkie piekne koty i ich milych ludzi:)
Jest to nasze pierwsze wystapienie na kocim forum, bo dopiero debiutujemy.
Maximus jest moim pierwszym kotem w zyciu. Z natury i od serca jestem psiara:) lecz widok kota brytyjskiego zmienil moje nastawienie na..tylko kot brytyjski jesli kot w ogole; i od kilku miesiecy mieszka z nami slodki i milusi pieszczoch Emanuell Duma Gdanska w domu zwany Maximus.


Mam w domu dwie suczki golden retriever 5 i 8 lat i Maxi dzis ma 7 m-cy, zawojowal je calkowicie.
On je uwodzi glaskajac po lapkach - tzw. czciciel stop;) lub ociera sie o nie slodko ,a one opiekuja sie nim z podziwu godnym stoickim spokojem.
To Maxi zdecydowal kiedy czas na zawarcie znajomosci, a one cierpliwie czekaly;)
Teraz Maxi wybiera lezenie na podlodze ze swoimi dziewczynami niz ze mna na kanapie;)


ps
chcialam wstawic zdjecie Maxa na forum, ale nie udaje mi sie to.
prosze o jakies wskazowki do wstawienia zdjecia.
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Ania i Krzysiek pisze:Witamy serdecznie.
Musisz mieć kilka postów na forum (chyba 3) aby móc wstawiać linki zewnętrzne.
Wiele osób na forum było psio - zatwardziałymi. Brytki zmieniają jednak wszystko.
Poza tym ktoś kiedyś nam napisał, żebyśmy uważali, bo lubia się mnożyć, więc radzimy uważać :P

Pozdrwaiamy serdecznie i czekamy na zdjęcia :)

PS> Wydaje nam się że to nie tylko brytki lubia się mnożyć. Każdy kot powoduje chęć rozwoju kociego stada, tyle że brytki łamią z gigantyczną pewnością siebie pierwsze, kocie lody.
Gonab pisze:WItamy witamy i oczekujemy na pełne zaprezentowanie swojego kocia oraz całej domowej menażeri :):):)

A zdjęcia najpierw do fotosika a potem w opcji kody do zdjęcia wybierz odpowiedni tzn pełen rozmiar na forum, tylko wgrywając na fotosika odpowiednio zmniejsz.Powodzenia :):):)
Małgosia pisze:
Ania i Krzysiek pisze:Witamy serdecznie.
Musisz mieć kilka postów na forum (chyba 3) aby móc wstawiać linki zewnętrzne.
Ok, dzieki.
Ania i Krzysiek pisze:Wiele osób na forum było psio - zatwardziałymi. Brytki zmieniają jednak wszystko.
Zaczynam to rozumiec:)
Ania i Krzysiek pisze:Poza tym ktoś kiedyś nam napisał, żebyśmy uważali, bo lubią się mnożyć, więc radzimy uważać :P
Dzięki za przestrogę, serio. Do tej pory psiarze naśmiewają się ze mnie, ze powinnam dobrać towarzysza/ka dla Maxa, żeby się nie nudził,ze..dwa koty maja łatwiej;)
Ale mój kot woli psy;)) i to ma mu wystarczyć i mnie tez.


Pozdrawiam
Malgosia i Max
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Witam na forum :-D

Trzeba wejść na stronę www.fotosik.pl

Tam należy dokonać rejestracji, podobnie jak na forach.

Po założeniu konta można przesłać zdjęcia z komputera na to właśnie konto fotosikowe.

Po przesłaniu pod zdjęciem pokażą się kody, które trzeba wkleić do wiadomości na forum i gotowe.

Wiem, że to bardzo ogólnikowo napisane, ciągle nie mam czasu, żeby krok po kroku opisać procedurę wstawiania zdjęć :oops: Mam nadzieję, że to, co napisałam, wystarczy. Jeśli nie wystarczy, proszę mi przesłać zdjęcia mailem, a ja je wstawię :-D
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Małgosia pisze: Dzięki za pomoc.
Spróbowałam i udało się :-)

Wstawiłam jedno zdjęcie Maxa na próbę.

Tak wygląda mój mały tygrysek, Maximus :-)

Obrazek

kesja pisze:Już umierałam z zachwytu nad Maximusem. Imię zasadne jak najbardziej - to kot maksymalnie doskonały!!
Małgosia pisze: :-D :-D :-D Dziękuję w imieniu mojego królewicza.
Max ma wyraz buźki bardzo majestatyczny pt:" wszystko mi sie nalezy i nikt nie robi mi łaski..", a w rzeczywistości nie jest taki zimny drań :-D
Czasem przypomina puchacza, sówke jak zamyślony patrzy przed siebie.
Jest za to nadzwyczaj łowny- ptaki, owady;)Wtedy bystrzak się robi z niego i oznaka jest radosny wytrzeszcz oczu oraz przyczajenie do skoku.

Pozdrawiam

Malgosia i Max

Gonab pisze:Piękny wielki misiek :-D :-D :-D
Mały Lew pisze:ale cudny Bryś i jakiego ma ochroniarza, no no...
Maxymalnie wspaniały :)
głaski dla niedźwiadka
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Prześliczny Bri-Pluszak - pięknie umaszczony i naprawdę wart swego imienia :-D
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Przecudny kocurro :)
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Małgosia pisze:Jeszcze kilka zdjęć przestawiajacych mojego kociaczka:)

Obrazek

Max grzecznie siedzi na moich rekach i pozuje do zdjecia.

Obrazek

Max z wizyta na działce.

_____________________________________________________
Pozdrawiam
Malgosia i Max
Marysia pisze:Oh jaki piękny poincik! Wspaniały miś :)
Małgosia pisze:
Marysia pisze:Oh jaki piękny poincik! Wspaniały miś :)
Dziekuje bardzo:)

Mis to dobre okreslenie. Taki jest, leniwy misio.
Wszystkie brytyjczyki to takie misie, dlatego mnie urzekly.
Wlasnie, zapomnialam napisac jakiej jest masci, sorki;
Maxi to colopoint BRI n 21 33.
Nie pamietam jeszcze tych wszystkich kodow kocich barw, dopiero sie ucze;)

_____________________________________________________________
Pozdrawiam
Malgosia i Max.
Ania i Krzysiek pisze:Piękny :)
...i rzeczywiście Maximus :P
Małgosia pisze:
Ania i Krzysiek pisze:Piękny :)
...i rzeczywiście Maximus :P
Dzięki :-)

No tak mi sie skojaryzlo to imie z nim jak tylko zobaczylam pierwszy raz jego zdjecie. Samo przyszlo na myśl. Jest taki majestatyczny i powazny to fakt.

Odruchowo nadaje moim zwierzakom imiona, a pozniej one sie dostosowuja do nich;)
Pierwsza byla goldenka, Nikita jej dalam w domu i jest godna swego imienia.
Bezczelnie sie chwale , ale to jedyny jak do tej pory golden w naszym kraju z dyplomem konkursu retrieverow w kl.C poszerzonej, gdzie w 12 konkurencjach jest m/n aport zabitego lisa z ogrodzenia wys. 60cm, skad retriever ma go wyciagnac wyskakujac z nim.Lis taki wazy ok 5kg.
Od 3 lat zaden golden nie dokonal tego odkad Nikita to zrobila jako pierwsza. Dumna jestem z niej niesamowicia, to moja duma i radosc, slonce mojego zycia:)
Jej corci dalam na imie Sasza i jest slodka piekna i wesola goldenka, ktora nie lubi pracowac, woli pokazywac sie na wystawach pieknosci;)

Tutaj mozna obejrzec moje dziewczyny:
www.goldenrodowezloto.pl

_______________________________________________________________
Pozdrawiam
Malgosia i Max
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Mały Lew pisze:Maxymalnie wspaniały :)
Idealnie powiedziane! Piękny misiek :-D
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Małgosia pisze:Bardzo dziekujemy z Maxiem za wszystkie słowa uznania dla niego. Maxio macha łapka i przesyla calusy;)

__________________________________________
Pozrawiam
Malgosia i Max.
Mago pisze:Ja również przyłączam się do powitań na forum :D. Kocur jest przepiękny.
Mały Lew pisze:Och, całus od takiego misia to naprawdę zaszczyt :)
buziaki i od nas

a osiągnięć Nikity GRATULUJĘ, właściwie to gratulacje Wam obu się należą, bo najpierw opiekun musi uwierzyć w swojego zwierzaka, żeby potem ten mu mógł
zrobić przyjemność zgarniając wszystko co możliwe, hihihi
Małgosia pisze: Dzieki, przekaze mojemu koccurro:)
jak go caluje, a nie da sie tego uniknac bo jest przeslodki i pycho ma takie niezwykle, to tylko lekko sie krzywi i znosi ze spokojem az skoncze;)
Kot to inna natura, moja mlodsza suka na wyrazenie" daj buzi" sama cmoka gdzie popadnie najczesciej w twarz;)
A kot to zezwala sie calowac i wielbic, nie dosc ze inna natura to jeszcze samiec, pewnie dlatego taki wazniak;))

To fakt jej wlasnie jestem pewna. Rozumiemy sie bez slow, sam gest wystarczy, a Niki wie o co chodzi. Mozna mowic o porozumieniu dusz:)

_________________________________________________________
Pozdrawiam
Malgosia i Max
__________________________________________________________
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

DjDario pisze:Witamy serdecznie na forum! Maxiumus jest piekny i olbrzymi, rodzynek :wink: A można wiedzieć ile on teraz waży?
Pozdrawiamy!!
Małgosia pisze:
DjDario pisze:Witamy serdecznie na forum! Maxiumus jest piekny i olbrzymi, rodzynek :wink: A można wiedzieć ile on teraz waży?
Pozdrawiamy!!
Dziekuje w imieniu mojego tygrysa;)

Wstyd sie przyznac, ale nie wiem ile on wazy dokladnie.
Nie bylam z nim u weta od kontrolnej wizyty po przyjezdzie do domu- wtedy wazyl 1,8kg w wieku 12tyg., wagi w domu nie mam( chyba musze kupic wage:).
Na moje wyczucie jak go biore na rece to chyba ze 3kg, ale dokladnie nie wiem.Skonczyl 7 m-cy.
Codzien wydaje sie wiekszy;)
Za miesiac bedziemy u weta to go zwaze przed kastracja.


______________________________________________
Pozdrawiam
Malgosia i Max
Zablokowany