Szelki dla kota, brytka również :)

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

wyślij te zdjęcia do producenta i żądaj 1.500 zł za prawo do ich wykorzystania :ok:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

własnie te mamy, tez kupilam z mysla o aucie ale Lucek woli transporter. Zakladamy m je tak coasko, ze palca wcisnąc sie nie da a kot charczy, a i tak wyjdzie z nich :-x
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

aha wylazil zarowno z tym czarnym paskiem na klacie jak i bez
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Anka pisze:aha wylazil zarowno z tym czarnym paskiem na klacie jak i bez
:mdleje:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ania dla Twojego agenta musiałabyś mieć takie zestaw szelek Tylko, że dla kota to takich nie widziałam, musiałabyś sama sobie jakoś wyprodukować.
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

myslicie, że on jego zajebistosc by sie dał w to ubrac?? No i że by nie umiał wyleźc?? KPINY!! :bicz: <rotfl>
Na szczeście kocuro jest na tyle strachliwy <nie sądziłam, że z tego będe się cieszyc> że nie spuszcza ze mnie oka jak na dworze jesteśmy, a nawet jak ktos inny z Lilą jeżdzi, to kocuro tak pilnuje naszej różowej kocicy, że nie ma jak się zgubic, aczkolwiek delikatnie odwracam jego uwagę od strony ogrodu od ulicy. tak na wszelki wypadek, by losu nie kusic. Może poprosze szwagierke, by mu kubraczek na drutach zrobiła?? <gwiżdże> Albo szelki na cztery łapy, a nie tylko na dwie??
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Szelki dla brytka

Post autor: Agnieszka7714 »

Przepraszam, jeżeli powielam wątek, ale nie mogłam nic znaleźć na ten temat.
Czy ktoś mógłby polecić szelki dla brytka. Kupiłam już Vincentowi i wydawało mi się, że są duże, a musiałam rozciągnąć na całą szerokość aby go zapiąć. Nadmienię, że Frodo jest duuuży (8kg kochanego ciałka). Może ktoś coś polecić? Będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Martinee
Posty: 128
Rejestracja: 05 wrz 2010, 20:14

Post autor: Martinee »

Ja kupiłam w zoologu szelki Trixie i są rewelacyjne jak dla nas . Bardzo dobrze leżą . Dexterowi nie udało się z nich wydostać .
Obrazek
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Martinee pisze:Ja kupiłam w zoologu szelki Trixie i są rewelacyjne jak dla nas . Bardzo dobrze leżą . Dexterowi nie udało się z nich wydostać .
Obrazek
Mamy dokładnie takie same. Igor waży 7 kilo i leża na min idealnie,jest jeszcze trochę luzu. Niestety nicpoń nie chcę wcale w nich chodzić.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Dzięki dziewczyny, w takim razie też kupię takie.
Zablokowany