Szelki dla kota, brytka również :)

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Ja musiałam przerzucić się na obrożę ze smyczą, ponieważ założenie szelek na naszego błękita jest praktycznie niewykonalne. Bardzo sobie tego nie życzy. Absolutnie nie zamierza współpracować, wręcz przeciwnie - zrobi wszystko, aby nie dać się zapiąć <lol> Z obrożą łatwiej, bo tylko w jednym miejscu się zapina i to jestem jeszcze w stanie zrobić <lol>
Awatar użytkownika
AnnaKarenina
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2011, 10:30

Post autor: AnnaKarenina »

my też mamy takie jak wyżej i na ostatni dziurkę się jeszcze Darcy dopina :->
Awatar użytkownika
Brunhilda00
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2011, 12:10

szelki dla kota,pytanie

Post autor: Brunhilda00 »

czy kot moze chodzic w takich szelkach? http://www.e-hotdog.pl/index.php? products=product&prod_id=560 , wiem ze oni dla psa,ale moze tez będą wygodne dla kota na spacer,albo w podrózy?bo nie cisną w szyje...
Awatar użytkownika
Brunhilda00
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2011, 12:10

Post autor: Brunhilda00 »

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Brunhilda00, dokleiłam wątek do już istniejącego.
Trudno ocenić mi te szelki, powinny dobrze przylegać do kociego ciała, żeby kocio z nich się nie wydostał.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

wyglądają fajnie ....
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: yohjia »

podobne kocie szelki ma zooplus w ofercie -> KLIK na brytka pasują, jest nawet jeszcze trochę luzu - jakiś czas temu brat nam kupił takie, żebyśmy zaczęli wyprowadzać kota na dwór, niestety Julek dostawał szału jak miał je na sobie. I już prawie zapomniałam, że je mam - muszę spróbował Zozollinie je założyć - może panna będzie chętna na spacery <roll>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Szelki dla brytka

Post autor: Miss_Monroe »

Jeśli ktoś chce zakupić szelki na zamówienie to polecam firmę Zoopaja (mogę podać kontakt na pw), która specjalizuje się w wyrobach ze skóry dla zwierząt, wykonuje smycze, szelki itp.
Zoopaja wykonała dla mnie szelki na zamówienie dla Bentleya pod podany przeze mnie wymiar i oczywiście z odpowiednim zapasem ich regulowania ;-)) . Za szelki wykonane ze skóry naturalnej zapłaciłam 28 zł + koszt wysyłki.

Obrazek
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Szelki dla brytka

Post autor: elwiska3 »

Piękne i w kwiatuszki <oops> - pokaz całego Bentleyka w szeleczkach
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Szelki dla brytka

Post autor: Miss_Monroe »

To zdjęcie jest takie tylko poglądowe <oops> , jak będzie ładniej i widniej to zrobię zdjęcie i wstawię. Szelki są bardzo porządnie wykonane i super leżą <ok>
Zablokowany