Miot M - Ino i Fado

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

kinus pisze:Dorszka Ty sie przyznaj, ze tak sprzedajesz nie sprzedajesz tej Mago <lol>
nie wierze, zeby nie znalazla chetnych, nie z taka glowa
No wiesz, ja dopiero dwa tygodnie temu ją udostępniłam, są i pytania, ale ja mam zasadę, że jak ktoś nie jest przekonany, że chce mojego kota, to go zniechęcam. Jak da się zniechęcić, znaczy się dobrze zrobiłam <lol> . Znajdzie ludzi, znajdzie, teraz też się jedna pani nią interesuje, ale ciągnie ją do ragdolli, więc też ją zniechęcam, bo jeśli serce jej bardziej bije do długiego włosa, to będzie żałować, a ja nie chcę, żeby mój kot budził niedosyt. Niech się każdy spokojnie zastanowi, nie ma pośpiechu :) Ale głowę to ona ma większą od Maksa na razie, to prawda...
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

No Mago jest przepiękna! <zakochana>
Że też człowiek kotów kiedyś wybierac nie umiał, i ma teraz w domu małogłowe kocuriry...
Brałabym ją w ciemno... I oko ma takie pomarańczowiutkie już... Boska...
Gdyby miała futro idealne, zostałaby, prawda? :-|
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Dracanka pisze:Gdyby miała futro idealne, zostałaby, prawda? :-|
Zostałaby <oops>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Mago jest śliczna, taka cudnie okrągła, kompaktowa, a już ta głowa to będzie taka wielka, jak u Borgi i Ino. Dorszko zastanów się jeszcze, może te futro nie musi być aż tak istotne przy tych wszystkich innych walorach.
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

cudna jest :kotek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Sonia pisze:Mago jest śliczna, taka cudnie okrągła, kompaktowa, a już ta głowa to będzie taka wielka, jak u Borgi i Ino. Dorszko zastanów się jeszcze, może te futro nie musi być aż tak istotne przy tych wszystkich innych walorach.
Jest bardzo istotne, dlatego ani nie zostanie u mnie, ani nie zasili innych hodowli, bo i takie były pytania - bardzo trudno się z tego wychodzi, i nie życzę nikomu startu czy w ogóle borykania się z takim futerkiem. Za to do głaskania jest rewelacyjne!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Dorszka pisze:
Sonia pisze:Mago jest śliczna, taka cudnie okrągła, kompaktowa, a już ta głowa to będzie taka wielka, jak u Borgi i Ino. Dorszko zastanów się jeszcze, może te futro nie musi być aż tak istotne przy tych wszystkich innych walorach.
Jest bardzo istotne, dlatego ani nie zostanie u mnie, ani nie zasili innych hodowli, bo i takie były pytania - bardzo trudno się z tego wychodzi, i nie życzę nikomu startu czy w ogóle borykania się z takim futerkiem. Za to do głaskania jest rewelacyjne!
Szkoda, że te futerko się takie trafiło. Ale fakt, do głaskania będzie cudowne <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Post autor: Creme »

A jeżeli to futerko jeszcze się zmieni?
Zuleika miała taki nieziemski kłak sterczący, a teraz sama nie dowierzam, że dorosły włos zrobił się jej w najlepszym gatunku, jak maszynką wycięty i fajnie szorstki.
Takie niedorosłe futro przechodzi metamorfozy i u Mago będzie podobnie. :-P
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

u Luski tez tak mialam
teraz to tylko Uszka ma lepsze futro

daj jej szanse, daj jej szanse <diabeł>
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Dorszka pisze:Mago jeszcze nie jedzie, nikt jej nie kocha, tylko my na razie <mrgreen> No przesadzam, rozmawiamy z jedną Panią i rozpatrujemy opcję Mago - Kwinto, próbuję jakoś dojść, który kot lepiej się u niej sprawdzi, o ile nie przegram z inną, równie (no nie przesadzajmy, prawie równie <lol> ) piękną rasą.
Uff ulżyło mi :-) <mrgreen> Ja ją uwielbiam (tak samo jak i Kwinto), a że nie mogę ich zabrać, to jak pies ogrodnika :pies: :hidden:
Zablokowany