Miot L - Gatta i Fado

Awatar użytkownika
Ella
Posty: 47
Rejestracja: 16 paź 2011, 12:09

Post autor: Ella »

<klaszcze> Nie uważacie, że Maksiu ma pysio stworzony do buziaków? Te wszystkie Kiciusie są przecudowne. Maksiu, Loluś pakujcie sie szybciutko! <klaszcze>. Bo to juz jutro <klaszcze>
Awatar użytkownika
mila25
Hodowca
Posty: 95
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:33
Płeć: Kobieta
Skąd: Lublin

Post autor: mila25 »

Ella cieszę się razem z Tobą <tańczy>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Pola pisze:
Dorszka pisze:W moim dana obietnica, normalnie powinnam amnezji dostać....
Czasem można dostać <mrgreen>
No nie, nie wolno... Ja się i tak stresuję, żeby tylko rosła dobrze, bo jeszcze się zatrzyma za miesiąc, powie "a ku ku!", i maszkaron zostanie <lol>

Dziś Lupo był na kastracji z miotu L, wespół ze swoim bratem Kermitem. Zostały dwie albo trzy dziewczynki - Kala ma na razie odroczenie, więc za tydzień albo dwa pójdą Kali z Mojrą. One zostają u mnie aż do Nowego Roku, więc nie ma pośpiechu.

Ale śmieszne te L-ki, kremowe chłopaki to jakby z jeszcze innego miotu, najmłodszego. Lolek zatacza się od kilku dni, odkąd michę załapał, teraz Lupo wygląda przy nim jak z sierocińca <lol> Dziś go nie męczę, jutro wrócimy do nauki. Już wszyscy pięknie jedzą chrupeczki, nie przyłapałam przy misce tylko Lulu, Lupo i Kwinto. Lulu i Lupo pięknie z ręki szamają, więc to tylko kwestia czasu, natomiast Kwinto przebija wszystkich stopniem niedorozwoju, nawet Guru był bardziej kumaty <diabeł> . Ale z płaskiego talerza pomieszane z puszką wciąga <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ella pisze:<klaszcze> Nie uważacie, że Maksiu ma pysio stworzony do buziaków? Te wszystkie Kiciusie są przecudowne. Maksiu, Loluś pakujcie sie szybciutko! <klaszcze>. Bo to juz jutro <klaszcze>
Ale masz fajnie, wreszcie się doczekałaś, wyobrażam sobie te emocje jakie Ci towarzyszą. Mam nadzieję, że chłopaki szybko będą mieli swój nowy wątek na forum, gdzie będziemy oglądać duuuuużo fotek i podziwiać, jak rosną. :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Dorszka pisze:natomiast Kwinto przebija wszystkich stopniem niedorozwoju, nawet Guru był bardziej kumaty <diabeł> . Ale z płaskiego talerza pomieszane z puszką wciąga <lol>
bo Kwinto tylko u nas w Kamieniu się nauczy pięknie chrumkać <mrgreen> przyjeżdżajcie na korki.... <lol>

a z tym niedorozwojem to lekka przesada :-x :-x Guruś bardziej kumaty <diabeł> , jeszcze upośledzenia tylko nie było <zły>
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Post autor: Mysza »

Dorszka sorry ale Gatta na tej focie wygląda jak sirotka taka <lol> A tak ładnie wyrosła <mrgreen> Ja liczę na córcię na wystawach, jak nie to jakieś konsekwencje trzeba będzie wyciągać <diabeł>
Awatar użytkownika
mila25
Hodowca
Posty: 95
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:33
Płeć: Kobieta
Skąd: Lublin

Post autor: mila25 »

Mysza pisze:Dorszka sorry ale Gatta na tej focie wygląda jak sirotka taka <lol> A tak ładnie wyrosła <mrgreen> Ja liczę na córcię na wystawach, jak nie to jakieś konsekwencje trzeba będzie wyciągać <diabeł>
Zgadzam się z Tobą w 100% :bicz:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Mysza pisze:Dorszka sorry ale Gatta na tej focie wygląda jak sirotka taka <lol>
No przecież zawsze mówiłam, że wszyscy w domu przerażeni byli, że ją zostawiam <lol> Tylko ja w nią wierzyłam, słoneczko moje kochane <zakochana>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Dorszka pisze:
Mysza pisze:Dorszka sorry ale Gatta na tej focie wygląda jak sirotka taka <lol>
No przecież zawsze mówiłam, że wszyscy w domu przerażeni byli, że ją zostawiam <lol> Tylko ja w nią wierzyłam, słoneczko moje kochane <zakochana>
ja bym chyba tej amnezji dostała w tym wypadku ...
chociaż mój mąż bezlitośnie tłumi każdy mój bunt ;-(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

maga pisze:ja bym chyba tej amnezji dostała w tym wypadku ...
chociaż mój mąż bezlitośnie tłumi każdy mój bunt ;-(
Nie daj się, NIE DAJ SIĘ <diabeł>
ODPOWIEDZ