Julek i Zuza

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Julek i Zuza

Post autor: atomeria »

Dobrze Was widzieć, yohija :kiss:
Nieustannie trzymam kciuki za zdrowie Julka <ok> żeby odczepiły się od niego wszystkie paskudne bakterie i już zawsze trzymały z daleka <ok> <ok> <ok>
A szylkretki są cudowne bez względu na charakter <zakochana>
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Julek i Zuza

Post autor: Truskawka »

Oba koteńki cudowne, ale Zuza jak moja Chocusia się tuli. <serce> My mamy taki rytuał, że jak chce się przytulić to miauczy i biegnie do pokoju, wskakuje na łóżku ja się kładę obok niej i się miziamy, przytulamy, ugniatamy. A mruczy jak transformator od pierwszego dotknięcia. Kremi to tylko z Wojtkiem się przytula i czółkuje.
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Julek i Zuza

Post autor: yohjia »

Chyba czas najwyższy na zmianę tytułu naszego wątku, bo jak czytam, że Wy o Zuzie to ja nie wiem o kim mowa <lol> Zuzą to Mendol był na moment, zaraz po przyjeździe, szybko było jednak wiadomo, że to imię nijak do niej nie pasuje. Jest więc Mendą, Papruchem (bo to takie czarne kocię z masą rudokremowych papruchów), Papreństwem, Młodą (bo to wieczne dziecię). Na każde z powyższych reaguje. Serio! :kotek:
atomeria pisze:[...]Nieustannie trzymam kciuki za zdrowie Julka <ok> żeby odczepiły się od niego wszystkie paskudne bakterie i już zawsze trzymały z daleka [...]
To nieśmiało poprosimy o niepuszczanie kciuków, bo u niego wiecznie coś. Jedne bakterie z pęcherza pokonane, to są i drugie, tym razem ziarniaki, widoczne licznie w osadzie moczu, posiewy jałowe <hm> Czekamy na wyniki posiewu z jeszcze innego labu, uczulonego na punkcie rzadkich ziarniaków, bytujących w kocim moczu. Jak wyjdzie jałowy to będę męczyć weta o zbadanie osadu moczu, ale niebarwionego, a wtedy to już mogą mnie wsadzić w uroczy biały kaftanik z rękawkami wiązaniami z tylu <roll> I może mnie tutaj długo długo nie być <lol>

Truskawko, no Mendol identycznie, jak Choco <zakochana>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Julek i Zuza

Post autor: Kasik »

To ja dołączam z kciukami za zdrówko Julka :kotek: <ok> <ok> <ok> <serce>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Julek i Zuza

Post autor: maga »

kciukole trzymam i ja :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Julek i Zuza

Post autor: Luinloth »

Ja też <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Julek i Zuza

Post autor: fado123 »

I ja Trzymam <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Julek i Zuza

Post autor: yohjia »

Matko, co tu się dzieje :mimbla: Gdzie ja jestem, co za zmiany na forum :mrgreen:
Muszę się ogarnąć zanim napiszę to, co miałam napisać :lol:
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Julek i Zuza

Post autor: yohjia »

Pierwszy szok minął :lol:

Nieczęsto do Was zaglądam, zwłaszcza jako zalogowany użytkownik, ostatnio z zupełnego przepracowania prawie wcale :-| Ale traktuję to miejsce wyjątkowo, szczególnie w nasze tj. mojo-kocie małe święta, moje myśli tutaj się kierują. Zawsze z uśmiechem i ciepłymi myślami do pewnej osoby :kiss: Zawsze, choćby nie wiem co. Dziś właśnie mamy takie nasze małe-wielkie święto. Pewien Pan kończy dziś 6 urodzinki. Niczego bardziej mu nie życzę jak zdrowia. I żeby znalazł się tutaj na miejscu, w Poznaniu, weterynarz, któremu będzie się chciało chcieć :kotek: :serce: :tort:

Hallo Ciocie! Prawda, że wcale, nic a nic, nie wyglądam tak staro?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Julek i Zuza

Post autor: Kasik »

Wszystkiego, co najlepsze i dużo zdrówka dla Juleczka :tort: :tort: :tort: :serce: :kotek: :kwiatek:
Zablokowany