Julek i Zuza

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Julek i Zuza

Post autor: yohjia »

Danusia pisze:[...]Co się czepia ślicznej kociny ja tam wszelakie zbóje i rozrabiaki uwielbiam taka istota życie umila ,a co by chciała pluszaka żywego na półkę takiego co oddycha i się nie rusza <diabeł> [...]
Szczerze? No nie wzgardziłabym takim grzecznym pluszakiem czarno-kremowym na półce. Choćby na tydzień. Choćby na dzień tylko <lol> ;-))

Z Jelonowego gołego brzucha to ja się tak podśmiewuję tylko. Jak dla mnie to Jelon może być i cały łysy, jeśli tylko to co wewnątrz brzuszka jak najdłużej bedzie w miarę sprawne.

Na zdjęcia porządne niestety, ale naprawdę nie ma co liczyć w tym watku, póki co :-? W pracy dzień w dzien nadgodziny robię, przychodzę wieczorem to czas dla kotków-trzeba wybawić, wygłaskać, wycałować i nagle jest 24 czy 01. Jutro tez od rana do weta na kontrolne pobranie moczu, po powrocie trzeba wybawić oba futra i praca domowa z roboty bedzie wołać <wsciekly>
:kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Julek i Zuza

Post autor: Danusia »

Przeleciałem Wasz wątek od początku z mokrymi oczami ( głowa mi pęka spać nie mogę :-) ) uwielbiam takie miejsca gdzie naszych braci mniejszych traktuje się tak naprawdę jak rodzinę ,jak najbliższych <serce> ja na Kolorusia mówię synuś i też zrobiłabym dla łobuza wszystko ,a co ciekawe on im jest starszy tym jest mądrzejszy i pogadać z nim można i wysłucha i przytuli ,łaputką pogłaszcze jak mnie boli i coraz częściej zachowuje się jak kochany psiak. My już i tak kochamy go na maxa wszyscy <mrgreen> ,a jego wielkie szczęście polega też na tym ,że jest pupilem dr Agnieszki i nie ma takich apsurdalnych badań ani pomyłek .
Jelonek tak jak Kolorek wie ,że warto żyć bo ma dla kogo dlatego walczy i się nie poddaje będzie dobrze MUSI <serce> <serce> :kotek: :kotek: :kiss:
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Julek i Zuza

Post autor: yohjia »

Danusia pisze:[...] ja na Kolorusia mówię synuś i też zrobiłabym dla łobuza wszystko ,a co ciekawe on im jest starszy tym jest mądrzejszy [...]
Danusiu :kiss: U mnie Jelon to samo - im starszy tym mądrzejszy. U Mendy tylko to nie działa, mam nawet wrażenie, że u niej na odwrót <rotfl> Ale jak to mówią - kolor zobowiązuje <lol>

Na zdjęcia porządne jak nie było można liczyć w tym wątku, tak dalej nie można. Będą więc lichej jakości, ale będą. I ja sprytna :-D mam tzw. dwie pieczenie na jednym ogniu:
Obrazek

I jeszcze gorące, sprzed chwili - kiedy ja tu u Was piszę, tutaj u mnie takie towarzystwo:
Obrazek
Jak zawsze obok. Jak tu ich nie kochać? <zakochana>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Julek i Zuza

Post autor: manita »

<serce> <serce>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Julek i Zuza

Post autor: Dorszka »

Ja oczywiście dla obu wielkie serce, ale ta Zuza... <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Julek i Zuza

Post autor: Danusia »

Taki widok dla mnie jest :mdleje: <zakochana> <zakochana> tylko marzeniem <serce> kochane koteńki wprawdzie Koloruń ten to kocha ach <serce> ale zołza nietykalska w życiu <lol> cysarzowa całym swoim 6200 które już się dorobiła nie ruszaj i już :ok:

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana> :kiss:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Julek i Zuza

Post autor: asiak »

<serce> <serce>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Julek i Zuza

Post autor: Kasik »

yohjia pisze: Jak zawsze obok. Jak tu ich nie kochać? <zakochana>
Tylko kochać <serce> <serce> <serce> <serce> Sliczni oboje :kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Julek i Zuza

Post autor: fado123 »

Oczywiście kochać i tylko kochać <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Julek i Zuza

Post autor: Kamila »

miziaki dla koteczków :kotek: :kotek:
Zablokowany