Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: yamaha »

Luinloth pisze: 18 lis 2017, 17:51 do łazienki, czyli otwierane na zewnątrz
:zle: czyli ze co, wszystkie lazienkowe powinny sie tak otwierac ?
dziwne dziwne..... w mojej lazience na gorze sie otwieraja DO WEWNATRZ :mrgreen:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: Luinloth »

Nie, ale nasze się tak otwierają, taki skrót myślowy :) chodziło mi o to, że w sumie to ona nie ma na czym potrenować
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: Kamila »

ja mam między framugą a drzwiamai łazienkowymi stoper i drzwi zawsze są uchylone na szerokość kota. Generalnie u mnie wszystkie drzwi są uchylonę w miarę szeroko.
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: sandra »

Luinloth pisze: 18 lis 2017, 18:32 Nie, ale nasze się tak otwierają, taki skrót myślowy :) chodziło mi o to, że w sumie to ona nie ma na czym potrenować
Ale co za różnica w ktora stronę sie otwierają? Jak pisałam o wciskającej sie łapce w szparę w drzwiach to tez miałam na myśli łazienkę otwietana na zewnątrz i kota na zewnątrz ;) jak kot ma potrzebę wejsc to zupełnie dla niego bez różnicy w ktora stronę otwierają sie drzwi :lol:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: Luinloth »

Tylko u nas te drzwi są tuż przy ścianie, więc otwarcie ich bez strzelenia sobie w pyszczek jest trudniejsze, niż kiedy można z boku stanąć. Myślę, że to drzwi dla zaawansowanych :lol:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: yamaha »

Luinloth pisze: 19 lis 2017, 15:04 Myślę, że to drzwi dla zaawansowanych :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :ok:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Kocie drzwi - klapka w drzwiach dla kota

Post autor: Sonia »

U nas Tobi opanował nową sztukę otwierania przymkniętego balkonu. Nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby łapką sobie drzwi do siebie pociągnąć, żeby otworzyć, ale kładzie się cały na podłodze bokiem i tak kombinuje i wszystkimi czterema łapkami kopie, aż mu się uda szparę zrobić. Ostatnio mu się tak udało i ja sobie liście na dworze zbieram, a tu patrzę Tobinek się przechadza po trawie, a za nim Tamiś ciągnie :lol: Teraz już będę musiała mieć na oku ten balkon jak miśki będą w domu a ja na dworze.
Zablokowany