Poszukiwania kocurka

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Poszukiwania kocurka

Post autor: viejita »

Witam szystkich Forumowiczów,
jak może niektórzy z Was pamiętają, razem ze mną mieszka Kot Kleofas - brytyjczyk niebieski.
Kleo skończył już półtorej roku. W związku z przeprowadzką do Warszawy, pracą w dość długim wymiarze czasu doszłam do wniosku, że najlepsze byłoby dla Kleofasa towarzystwo drugiego brytka. Ponieważ dawno tu nie zaglądałam i nie bardzo wiem co teraz słychać w brytkowym świecie, proszę o podpowiedź u kogo teraz szukać kocurka brytyjskiego liliowego bądź kremowego, najlepiej do odbioru na początku grudnia bądź wcześniej, najchętniej w centralnej Polsce.
Proszę o podpowiedź dlatego, ze znacie dobrze wszystkie hodowle, które są godne polecenia, wiecie, gdzie nie będę musiała się martwić o zdrowie kotka. Teraz jest tyle ogłoszeń na gratce czy temu podobnych, ze głowa mi pęka a każdy kocurek jest wspaniały, z tym że o właścicielach niewiele wiadomo. Szukać bezpośrednio na stronach hodowców będzie mi trochę ciężko, nie wszędzie są kociaki, nie znam wielu hodowli a i więcej czasu to zajmie nim znajdę tego właśnie wymarzonego Misia.
Pragnę zaznaczyć iż kotek ma być na kolanka. Przeszukam forum oczywiście, ale zawsze to lepiej jak ktoś doradzi :)

Dziękuję i pozdrawiam za
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Bardzo dobra decyzja o dokoceniu :) Zycze udanych poszukiwan milusinskiego ;) U mnie "stety" tym razem zakrecone selkirki <mrgreen>
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

Widzę że u Dorszki jest piękności dla mnie, szkoda że zarezerwowany, moze sie da cos zrobić ??
Awatar użytkownika
MartaNys
Hodowca
Posty: 172
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:29
Hodowla: S*BriSavanti's
Kontakt:

Post autor: MartaNys »

Nie wiem czy jeszcze kremowy kocurek jest dostępny w Kabrice u Magdy <ok>
http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... &start=130
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

czekam na odpowiedź od krabriki, kotek wstępnie zarezerwowany jest i niestety może się okazać że się spóźniłam.
zastanawiam się jeszcze nad kotkiem z hodowli kleofasa, mianowicie z zuzolandii. udało mi się natknąć na wiele niepochlebnych opinii na temat tej hodowli i sama teraz nie wiem co mysleć, bo niby ja żadnych większych problemów z kotkiem nie miałam, hodowcy też zachowywali się ok, może trochę zauważyłam brak zainteresowania kotkiem ale cóż, na to wpływu nie mam. wydawało mi się ze warunki dla kotów są super, każdy miał oddzielny pokoj, wyposazony w zabawki, drapaki, kuwety, miski, jadly dobra karme.

poczytalam troche ze maja problem z psami - za duzo tych ras widzę, no i podobno chore ragdolle kiedys sprzedali. Kleofas ma półtorej roku, waży ok 5 kg, zadnych problemów zdrowotnych poza przeziębieniem nie miał. jest dość duży, lubi się bawić, skacze wysoko o dziwo, właśnie na kolana przyszedł.
maja aktualnie dwa kocurki kremowe, mnie interesowałby BOB, rodzice to koty z zagranicy, obydwa zakupione więc wychowywane w innych hodowlach. kotek byłby do odbioru w przeciągu tygodnia, urodzony w sierpniu - czy nei za wcześnie?. jak myślicie, sama nie wiem co zrobić? http://www.zuzolandia.pl/4.html

pozdrawiam
Awatar użytkownika
lakshmi
Hodowca
Posty: 162
Rejestracja: 09 mar 2009, 10:55
Hodowla: Underleyhall*PL
Kontakt:

Post autor: lakshmi »

A u mnie siedzi i starzeje się Yishinoon :-(
Piękny, wielki lilak o cudownym do innych kotów charakterze.
Ale on stary jest - urodził się 18 lutego... (poza tym, jakoś nikomu do głowy nie przyszło mnie polecić :-( )
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

A tam stary, taki jak mój Maru :-)
viejita pytaj o "staruszka" :-D
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

lakshmi,
oczywiście widziałam u Ciebie kocurka,
przejrzałam wszystkie strony hodowli z forum, do tego jeszcze parę znalezionych na stronach ze sprzedażą zwierząt,
Kociak jest super tylko ze jest liliowy a bardzo nam zależy na kremusku,
Awatar użytkownika
astra
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:10
Kontakt:

Post autor: astra »

No ja mam niestety liliowe. Ale jakie cudne za to. Nie wiem dlaczego jeszcze na macierzyńskim nie jestem.;)
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

jeszcze jedne kociaczki znalazłam, misiowe marzenie
macie jakieś opinie? widzę że to chyba małżeństwo bądź rodzeństwo, prowadzą dwie hodowle: milion reasons i misiowe marzenie.

kocurek też juz do odbioru, Mufi
Zablokowany