Poszukiwania kocurka

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

mimo wszystko dziękuję :)
jednak się zdecydowałam, po weekendzie przedstawię na forum mojego drugiego Brysia :) jest prześliczny i nie było się nad czym zastanawiać
pozdrawiam

:)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

to czekamy na zdjęcie bryśka:)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Tez jestem bardzo ciekawa ktorego kociastego wybralas, a ja kciuki trzymam za mego faworyta-szczegoly w PW :)
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Post autor: viejita »

Witam,
mialam dzisiaj jechac po kocurka do muezzi i niestety nici z tego przynajmniej na razie bo otrzymalam telefon od hodowcy ze kotek jest chory najprawdopodobniej bo jest ospaly i ma 39,5 stopnia. Zasmucilam sie bardzo i martwie sie jak ta sprawa sie potoczy. Zalezy mi na kociaczku, już sie nie moglam doczekac a tu taka niespodzianka. Chcialabym zeby byl już u mnie ale teraz trzeba czekac co powie weterynarz. Nie chcialabym żeby po jakims czasie wyszla jakas choroba i jeszcze ucierpial kleofas. Umowilam się na telefon w poniedziałek ale mam jakies zle przeczucia, że nie skonczy sie to dobrze, przynajmniej nie dla mnie bo hodowca powie ze nie sprzeda kocurka :-(
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

A to pech! :-o Może jednak wszystko będzie ok... Trzymam kciuki <ok>
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

To bardzo przykre, że kociak zachorował ;-( Ale może to zwykła infekcja i wyjdzie z tego bez szwanku :-D a potem przyjedzie do Ciebie <mrgreen> W każdym razie tego Ci życzę i trzymam kciuki za zdrówko malucha <ok>
Zablokowany