Karmelek - nasze maleństwo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

Karmelek był dzisiaj na szczepieniu - dopiero 2 :-) dostał Purevax
Od powrotu od weta śpi cały czas - no 2 razy był w kuwecie i dziubnął jedzenia. Nie chce się bawić :-(
Zamelinował się w szafie męża i nie jest niczym zainteresowany. Martwię się o mojego maluszka .

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pani doktor ogólnie zadowolona z Karmelka - przybrał od ostatniej wizyty 60 dkg ( 3 tygodnie)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Kociaki różnie reagują na szczepienia, mogą być przez jeden dzień osowiałe. Niech sobie prześpi ten dzień, skoro nie ma ochoty na zabawę.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

dzięki za wsparcie - rano wstał już inny kotek - nasza Kocinka Dziecinka vel Kotek Psotek <mrgreen>

a wczoraj minął miesiąc jak Karmelek jest u nas.
Nie spodziewałam się, że w moje do bólu oddane foksterierkowi Okruszkowi serce ( za TM od ponad 6 lat) wkradnie się tak szybko karmelowe szczęście. Jestem zakochana strasznie. Wieczorem najczęściej siedzi ze mną przy komputerze, a jak za długo nie miziam to włazi na klawiaturę. Mąż tez zachwycony ( chociaż głośno się do tego nie przyznaje), niestety nie zawsze ma to swoje dobre strony - nakryłam ich już na wspólnym jedzeniu babcinego pasztetu ( konserwantów nie było na 100%) no i szyneczki <diabeł> <diabeł> <diabeł> . Rano mąż ma asystę przy śniadaniu i podaje Karmelkowi jedzonko puszkowe ( Animonda carny najchętniej). Z założenia mojego małżonka kot miał nie spać z nami w łóżku - więc najczęściej udaje, że go nie widzi, nie czuje i nie słyszy mruczenia jak kotek śpi tuz obok nas. Czasem dla zasady przeniesie go do igloo - legowiska, ale maluszek zaraz znajduje drogę powrotną <lol>

Karmelek jest kotkiem ruchliwym i bardzo zabawowym. Jednak nie budzi nas rano - sam organizuje sobie zabawy pod naszym łóżkiem lub na nas ( kołdra to istny plac zabaw córki i kota ). Czasem urządza sobie gonitwy wzdłuż mieszkania i tempo ma takie, że na zakrętach nie wyrabia. Teraz jestem w domu na L4 na chorą na ucho Tosie wiec burzymy kotu cały porządek dnia - porannego spania, godzin posiłków itd

A sam Karmelek obecnie śpi 4 łapkami do góry na łóżku córki, wśród pluszaków zupełnie go nie widać - istna pluszowa maskotka.
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Witaj.Karmelek przecudny! <aniołek> Z mężami to tak jest,że przed nami się zgrywają na takich surowych wychowawców kotów a w ukryciu....sama widzisz <rotfl>
Awatar użytkownika
Rurka87
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2011, 19:44

Post autor: Rurka87 »

hehe, moje koty też miały nie spać z nami.. ;) a teraz co? Mój mężczyzna sam je woła i nieswojo się czuje jak ich nie ma z nami.. tak to z tymi mężczyznami jest a może z brytami? :P

PS. Karmelek jest prze słodki.. :D
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

no to pochwaliłam kotka, że grzeczny <mrgreen>
od wczoraj wieczorem rozrabia tak, jakby mu ktos sprężyne w dupke włożył :-P
w nocy ładował się do łozka - zajmując coraz wieksze terytorium i mrucząc jak traktor. Nad ranem urzadził sobie na nas plac zabaw z drapaniem kołdry itd a rano po naszym wstaniu .... to chyba tylko na żyrandolu go nie było <mrgreen>

Mąż niewyspany wiec nie wiem czy Karmelek eksmisji do igloo nie dostanie dzisiaj 8-) stoi u nas w sypialni ( oby eksmisja razem z igloo nie była ) ale kot mega szybko z niego wychodzi - chyba nie przypadło mu do gustu.
żeby nie było, że tylko kot niegrzeczny - córka tez miała dzis nocne manewry <diabeł>
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

No masz... teraz kremuski zaczęły mi zawracać w głowie ;-) Po pointach, bikolorkach, szylkretkach i cudnym długowłosym rudym kocurku :) I weź tu człowieku się opanuj i pozostań przy kotach które już masz <lol> Karmelek jest słodki <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

przesłodki Karmelek :kotek:

pomalutku chłopczyk sie wszystkiego nauczy :-)
nasz chłopak zaraz będzie miał 1 rok i 3 miechy i w nocy uwielbia bawić się w elektryka i namiętnie wyciagać kable zza telewizora <lol> , a i skakać po drukarce która często włącza się wielkim hukiem <lol>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Witamy i my ślicznego Karmelka.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

dziekujemy za wszystkie miłe wpisy

dziś zdjęcie jak kota "nie ma" w łózku

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
no nie widać mnie przecież ;-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
no to juz sie nie będe chował skoro i tak wiesz, ze spie u Tosi
Zablokowany