Kacper w nowym domu

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Bożena »

Soniu prawie jest dobrze teraz trzeba tylko czasu żeby się zaadoptowała tak też twierdzi Ania,Solcia apetyt ma już nabrała ciałka bo ostatnie czasy nie były dla niej najlepsze.Nabrała już nawyków Kacpra trzeba ja karmić mięskiem z ręki bo z miseczki nie sakuje a do spania przychodzi do mnie i kładzie się pod rękę i tak spotrafi całą noc przespać.Kacpuś teraz więcej śpi z mężem ,męska komitywa i tylko im usługiwać.Miałam remont i kąpiel futer nie unikniona <strach> <strach> zobaczę czy damy radę?http://imageshack.us/photo/my-images/812/nq6a.jpg/
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Sonia »

To super, że możesz się tak poprzytulać do futerka. U mnie mizianki, baranki a i owszem, ale obejmowania i przytulania to już nie, bo to bee <mrgreen>
Trzymam kciuki za udaną operację "prania futer" <ok>
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Kamiko »

Najgorsze za Wami , teraz już tylko same radości przed Wami :-)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Bożena »

Nasza kochana Solisia żyje sobie w cudnym nowym domku ,tęsknię za nią <serce> <serce> ale wiem ,że jej tam dobrze.Natomiast Kacper znów jest słodkim Miziakiem ,który wykorzystuje każdą chwilę żeby się przytulić .Zrobił się jeszcze bardziej spragniony klapsów i odrabia czas gdy była Solisia.Śpi na mnie w nocy i towarzyszy we wszystkich czynnościach.Kocham tego zazdrośnika i już do końca zostanie jedynakiem.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: jasminka »

Bożenko czasem tak musi być :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Agnieszka7714 »

Tak to czasami Bożenko bywa, ale już wiesz, że masz jedynaka, który daje Ci tyle miłości ile waży ;-)) . Serce kota jest jak studnia, bez dna i kocha bezgranicznie.
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Bożena »

Agnieszka7714 pisze:Tak to czasami Bożenko bywa, ale już wiesz, że masz jedynaka, który daje Ci tyle miłości ile waży ;-)) . Serce kota jest jak studnia, bez dna i kocha bezgranicznie.

Agnieszko masz rację mój Kacper daje tyle miłości ile waży szczególnie nad ranem gdy rozwala się na mnie patrzy w oczy <shock> i włącza traktor.Jest kochany a teraz gdy nie ma Solisi jest jeszcze bardziej milusiński.
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Bożena »

https://imageshack.com/i/f1wxu9j mój kochany słodziak <serce>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: jasminka »

Bożenko słodki i cały Twój :-)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Re: Kacper w nowym domu

Post autor: Bożena »

Cioteczki Kacper ukruszył sobie zębala gryząc kosz wiklinowy i muszę się wybrać do weta,ma też zaczerwienione dziąsło po tej stronie.Nie wiem co to za przyjemność gryść wiklinę a teraz kłopot <suchy> .Spróbuję jutro złapać siuski przy okazji -skontroluję .
Zablokowany