Esme Cram Muezzi*Pl vel Nikodem

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
viejita
Posty: 65
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:49

Esme Cram Muezzi*Pl vel Nikodem

Post autor: viejita »

Witam,
jak niektórzy forumowicze wiedzą, ostatnio zabierałam się do dokocenia. Trochę to trwało ale wreszcie trafił do mnie Esme od Pani Bogusławy.
Kociak jest u mnie trzeci dzień z czego drugi dzień z Kleofasem. Muszę przyznać, że nie mogłam dłużej zwlekać z zapoznaniem kotków i zaraz po przywiezieniu Esme do Lublina do pokoju wszedł Kleofas. Nie zdziwiło mnie w ogóle to, że Kleofas nie był agresywny gdyż raczej strachliwy z niego "chłop". Esme nic sobie nie robił z tego iż jest w nowym miejscu i radośnie z podniesionym ogonem zwiedzał wszystkie zakamarki, zjadł i zrobił kupkę. Kleofas bacznie obserwował nowego przybysza, Esme ze dwa razy zawarczał na Kleofasa gdy ten zaczepiał nowego.
Powiem szczerze ze obawiałam się nocy ale niepotrzebnie. Koty nie zrobiły sobie krzywdy, najwidoczniej Kleofas się trochę zmęczył ciągłym wąchaniem dupki Esme i odpuścił. Nie omieszkał oczywiście spróbować jedzenia i picia nowego przybysza. Dzisiaj za to koty chodzą za sobą, czasem się ganiają a nawet udało mi się je do siebie przytulić.
Ewidentnie widzę przyszłość na różowo :)

Przedstawiam Esme vel Nikodema - Nikosia - jeszcze w warszawie po przyjeździe


Obrazek

Kleofas w swoim królestwie warszawskim
Obrazek

no i darmowy prąd :)
Obrazek

więcej zdjęć zrobię jutro (no i nie telefonem)

muszę przyznać że Pani Bogusława zachowała się bardzo dobrze, ponieważ Wexel - kotek który miał być najpierw - rozchorował się i jego leczenie jeszcze potrwa, zaproponowała mi innego kocurka ze swojej hodowli Esme, który - jak twierdzi hodowczyni - jest kotem o lepszej budowie i charakterze i proponuje mi wystawianie go jako kastrata, bo uważa ze wyrośnie na pięknego kota, którego nie powstydzi się żaden hodowca :)
Dodatkowo dostałam bardzo wyczerpujące kilkustronicowe informacje o pielęgnacji kotków i powiem szczerze że bardzo bardzo mi one pomogą zarówno w żywieniu kotków jak i dbaniu o ich zdrowie.Obrazek
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Super fajne misie! A darmowy prąd mnie zachwycił już całkiem :)
Życzę samych radości z dwójki pluszaków :kotek:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Gratuluję dokocenia <ok> kociaki urocze
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

ojej, jaki on jest piekny :) cudowny chlopaczek i super,ze tak od razu sie dogadali :) a na Pania Bogusie bedziesz mogla zawsze liczyc :) czy to w przecieraniu szlakow wystawowych czy w razie jakichkolwiek pytan :)

Tylko prosze duzo foteczek zamieszczac na forum :-?
Awatar użytkownika
Rurka87
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2011, 19:44

Post autor: Rurka87 »

gratulacje dla Ciebie i kociaków, że dały radę.. jednocześnie zazdroszczę, że masz już to za sobą.. :-D mnie 17 Listopada to czeka.. Radość jak i strach jednocześnie.. :kotek:
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Pięknie się zapowiada więź między kotkami <serce> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Fajny kociaczek i super, że tak gładko poszło dokocenie :-)
An_M
Posty: 22
Rejestracja: 28 kwie 2011, 14:22

Post autor: An_M »

Śliczności. Ciężkie to chwile, gdy do domu wchodzi nowe kocie.... gdy nagle trzeba sie rozerwać między jednym kotem a drugim :)
gocha1p
Hodowca
Posty: 52
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:38
Kontakt:

Post autor: gocha1p »

Cześć i ja witam futerka <ok>
Marzena
Posty: 145
Rejestracja: 07 wrz 2010, 17:51

Post autor: Marzena »

Witajcie

Śliczne kociątko. Rezydent również.
Widzę, że nam Lublin brysiami słynąć zacznie ;-))
Zablokowany