Mumio Agilis Cattus*Pl

Domiś
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2011, 19:29

Mumio Agilis Cattus*Pl

Post autor: Domiś »

Witamy.
Mumio zawitał już do swojego królestwa i najwyraźniej bardzo mu się u nas podoba :-)
Sobotnia podróż na pewno była dla niego długa, ale dużo do niego mówiliśmy i chyba mu to pomogło się odstresować, bo pomiaukiwał bardzo malutko.
Zwiedzanie domu rozpoczął od kuwetki, przemaszerował przez łazienkę i czmychnął do kuchni, po to by schować się w kącie, o którego istnieniu my prawie zapomnieliśmy <mrgreen> Po paru minutach zaczął wychylać główkę i w końcu wyszedł. W ciągu godziny zapoznał się z co ciekawszymi, jego zdaniem, miejscami i najlepszym okazała się sofa, a zwłaszcza wnęka do której może z niej wejść. W pierwszej chwili udawał, że boi się wskoczyć, ale zachęcony przez nas poradził sobie bez problemu i od razu wskoczył na moje kolana :-)
Na początku martwiliśmy się, że nie interesuje go miska, ale okazało się, że potrzebował czasu, po dwóch godzinach zaczął podjadać i pić, a my mogliśmy wreszcie odetchnąć z ulgą :-)
Na razie jest kotkiem przyziemnym i najwyższym osiągalnym dla niego miejscem jest tuba na drapaku i ulubiona sofa. Na szczęście noc minęła nam wszystkim spokojnie. Mumio długo szukał swojego miejsca, bo najchętniej zaprowadziłby nas do spania na sofie, tam gdzie mu się podoba. Po paru nawoływaniach z naszej strony zrozumiał, gdzie jest sypialnia i od tej chwili wszyscy smacznie spali do samego rana. Dzisiejszą noc dzielnie sam przespał w tubie na drapaku i może to dziwnie zabrzmi, ale było nam jakoś nieswojo, że już sypia sam, a nie w naszym towarzystwie <lol>
Mumio jest zdecydowanym mruczącym nakolankowcem :-) Właśnie leży u męża na kolanach i ani myśli się ruszyć, a traktorek chodzi prawie przy każdym dotknięciu. Bardzo się cieszymy, że tak szybko się do nas przekonał. Dużo mruczy, ociera nam się o nogi i czasem miauczy, ale jak go zawołamy to przestaje i zaraz nas znajduje.
Na pewno tęskni za swoją kocią rodzinką, ale chyba bardzo nas polubił, bo nie daje nam tego odczuć. Ma apetyt, dużo sypia, ładnie się bawi i lata śmiało po całym domu. Pani Doroto jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak kochanego i dzielnego kocurka.
Oto pierwsze zdjęcie na szybko z nowego domu - Mumio odpoczywa po zabawie.
Obrazek

Po środzie mam nadzieję wstawić większą ilość zdjęć.
Przy okazji :kotek: dla wszystkich forumowych kotków.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Witam Pani Dominiko :)

Cieszę się, że Mumio tak szybko odnalazł się w mowym domu. Do sypialni jeszcze odnajdzie drogę na pewno!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Jak fajnie, że Mumio tak szybko się zaaklimatyzował, no i że będziemy go wciąż oglądać <klaszcze> :kotek:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Witamy na forum i w naszej kociej rodzince <mrgreen>
Myślę , że Mumio bardzo dobrze trafił :ok: i dziecinka szybko pokocha nowy domek :-)
Awatar użytkownika
Rurka87
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2011, 19:44

Post autor: Rurka87 »

i ja również witam.. hehe kociak jest cudowny.. :) mój ulubiony kolor.ek. <zakochana>
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

witam witam :)
no...to jest szansa, ze odwiedzajac Mumio Dorotka zajrzy i do nas :)
witam tez sasiadow :D
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

I ja również witam kremówkę śliczną :-D :kotek:
Mam nadzieję na duuuużą ilość fotek <mrgreen>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

Mumio tak BLISKO nas!!!
Piękny Mumio i witamy na forum!
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Super, że będziemy oglądac na forum, jak Mumio rośnie <mrgreen>
Witajcie serdecznie, gratuluję cudnego kremasa <zakochana>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

A to Wy przy kontraktowaniu Mumio zajeliście nam Dorszkę na wystawie z Poznaniu tak skutecznie, że się nawet przywitac nie można było? <diabeł>
Witam na forum, jak fajnie, że M-koty zaczęły się na forum pokazywać.
A z łóżka go pewnie jeszcze będziecie wyganiać nie raz <lol>
ODPOWIEDZ