Avari FaBriCat*Pl

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: fado123 »

:poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Kamila »

Jakie slodkie tulaski na fotelu😍😍😍😍 wyglądają jak 2 pompony😄😻😻
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: yamaha »

Awarcio, pyszczydlo najslodsze cioci :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Marzenciam
Posty: 108
Rejestracja: 26 cze 2014, 10:20
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Marzenciam »

No przesłodka trójca, a miałam być na diecie.... :rotfl:
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Julcik »

Marzenciam pisze: 07 mar 2018, 11:32 No przesłodka trójca, a miałam być na diecie.... :rotfl:
Na całe szczęście te słodycze nie tuczą :serce: :chochlik: można patrzeć bez końca :D

Relacje są na stałym dobrym poziomie między całą trójką. Yoko wróciła do siebie i przychodzi spać pod kołdrą, Cynki w nocy dalej nie można dotknąć, bo natychmiastowo potrzebuje wtedy 15 minut miziania, a Avariś dalej jest dobrą duszą naszego domu :serce:


Wieczorem mam zamiar wrócić do Was ze zdjęciami, a tym czasem już teraz zapraszam na wystawę w Bydgoszczy w ostatni weekend kwietnia. Będzie można poznać Cini Mini :serce:
Sencha
Posty: 41
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:56
Płeć: kobieta
Skąd: znad morza

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Sencha »

Jak słodko leżakują :kotek:
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Julcik »

Miały być zdjęcia, a zamiast tego za nami bardzo trudny tydzień.
Yoko wymiotowała, była apatyczna, zero apetytu - pierwsza diagnoza - coś jej zaszkodziło, druga - panleukopenia :strach: zrobiono psi test na parwowirozę, który wyszedł ledwo pozytywny - w domu płacz, strach, panika. Na następny dzień byliśmy już u naszej pani doktor, test (koci) powtórzony dwa razy, oba negatywne, diagnoza - zatkanie, zastrzyki, kroplówki, karmienie strzykawką, oczekiwanie na wizytę w kuwecie albo chociaż w kuchni, bo Dzidzia od czwartku nawet tam nie wchodziła.
Od wtorku jednak z Yoko już o wiele lepiej, bawi się, miauczy za jedzeniem no i przede wszystkim normalnie się wypróżnia. Bardzo dużo stresów nas to kosztowało, bo byliśmy już prawie na stole operacyjnym.

Jakby było mało problemów, to Avariś tak niefortunnie zeskoczył ze schodów, że przez swoją masę i kafelki rozjechały mu się łapki i pozbył się górnego kła. Wierzcie mi że czuje się jak najgorszy koci właściciel na świecie ;-( Po całej akcji Avariś wstał, otrzepał się, mlasnął parę razy i poszedł do misek :-? On też oczywiście po przeglądzie weterynaryjnym - nie ma stanu zapalnego, nie ma ropnia, nic nie jest opuchnięte a Avariś nie wygląda jakby zmniejszył mu się komfort życia.

W tym całym zamieszaniu na szczęście nie ma problemów z Cynką, która jest po prostu najbardziej szalonym kotem jakiego widziałam. Jej skoki, biegi, akrobacje, wspinaczka, namolność - ją trzeba poznać żeby zrozumieć :milosc:

Powoli wracamy do normalności, a że przede mną wolne aż do wtorku to może tym razem uda mi się pokazać Wam ten dom wariatów.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: yamaha »

:hug: :hug: :hug:
Awaris sie zrobil na "lobuza z Wolomina" czy jak ? :haha:

:kotek: :kotek: :kotek:
Dobrze, ze juz lepiej, ufff :kwiatek:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: Luinloth »

Ojoj, dobrze, że już po wszystkim :hug: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Avari FaBriCat*Pl

Post autor: agniecha »

Julcik :hug: teraz już będzie dobrze :)
Zablokowany