Maximus i Lolek Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Serce rośnie jak się przytulonych braci widzi <mrgreen>
Awatar użytkownika
Joasia
Agilisowy Rezydent
Posty: 374
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:09

Post autor: Joasia »

Witam Pani Elu i gratuluję udanej parki kiciusiów. :-) Prześliczne kociambry, a jakie zadowolone i szczęśliwe pysiaczki mają u nowej Pani.
Tym razem ja pozytywnie zazdraszczam.
Awatar użytkownika
mevik
Posty: 124
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:40

Post autor: mevik »

Ale widok przepiękny <zakochana> Kochani braciszkowie :kwiatek:
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Braciszkowie w dobrej komitywie! Super zdjęcia! :-)
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Jakie słodziaki, przytulaki <serce> :kotek:
Loluś to bardzo do Jabbarka podobny <zakochana>
Awatar użytkownika
Ella
Posty: 47
Rejestracja: 16 paź 2011, 12:09

Post autor: Ella »

Maksiu jest dwa tygodnie starszy od Lolka i zdecydowanie bardziej klocusiowaty. Loluś to jeszcze takie pióreczko. Obaj są cudowni. Cały czas ganiają się i wzajemnie się zaczepiają. Zauważyłam, że bardzo fascynuje je woda z kranu, ale nie mają jeszcze odwagi by wejść do zlewu, moczą jedynie łapki. Dzisiaj wyższa konieczność spowodowała, że musiałam Lolusiowi umyć podwozie i byłam zaskoczona, że nawet specjalnie nie protestował.
Kochane Kiciusie wszędzie chodzą parami i tak cudownie się nawołują gruchając.
Nie wiedziałam, że kotki mogą tak fajniutko gruchać...

Ja lewego a ty prawego...
Obrazek

dobra!
Obrazek
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Kociaczki przecudowne <zakochana> <zakochana>
Balsam dla oczu :-D ,myśle ze jest to super sprawa ,ze są razem od początku , madra pancia <ok> nie bedzie smutku ani samotności w oczkach.

Ja chyba jestem totalnie zwariowana pancia <lol> u nas ani kot ani pies nie ma kontaktu z butami momentalnie wszystko chowane jest w szafce albo szafie.
Moja córa przyszły parazytolog nie pozwoliła by na to, juz tyle razy słyszałam co to na butach mozna przynieść do domu ,ze <shock>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Ale cuda u Ciebie. I normalnie "banda łysego" - rozrabiają na całego. <lol>
Awatar użytkownika
Ella
Posty: 47
Rejestracja: 16 paź 2011, 12:09

Post autor: Ella »

Danusia pisze:Ja chyba jestem totalnie zwariowana pancia <lol> u nas ani kot ani pies nie ma kontaktu z butami momentalnie wszystko chowane jest w szafce albo szafie.
Moja córa przyszły parazytolog nie pozwoliła by na to, juz tyle razy słyszałam co to na butach mozna przynieść do domu ,ze <shock>
Bardzo słuszne podejście. Buty mają oczywiście swoje miejsce w szafce, ale ich właściciel chwilowo zapomniał je tam schować. Jak zobaczy ryski na tych swoich skórzanych trzewikach, to już nie będzie zapominał ;-))
Awatar użytkownika
Ella
Posty: 47
Rejestracja: 16 paź 2011, 12:09

Post autor: Ella »

Chciałam się z Wami podzielić wiadomością, że moje chłopaki ważą już 2,4 kg. cały czas mają świetny apetyt i rosną w oczach :-) . Niestety przez dziesięć dni Ogonki musiały brać antybiotyk, ponieważ się przeziębiły. Maksiu i Loluś dostali kataru i często kichali. Na szczęście chłopaki czują się już dobrze i po przeziębieniu zostało już tylko wspomnienie i zdjęcie zasmarkanego Maksia (poniżej). Braciszki towarzyszą nam we wszystkich domowych czynnościach. Dzielnie asystują a później wspólnie się bawimy.
Dorszka słusznie nazywała Lolka Lizakiem :-) . W chwilach mizianek Loleczek lubi lizać dłonie i policzki a nad ranem wylizuje tym szorstkim języczkiem moje oczodoły <mrgreen> świetne przeżycie <lol> . Maksiu natomiast nadstawia nochalka do całowania <zakochana> . Poniżej wrzucam kilka fotek:

świątecznie
Obrazek

Zasmarkany Maksio :-(
Obrazek

Dorszka miała rację, że Loleczek jest trudnym modelem do fotografowania. Zazwyczaj zamyka oczka i udaje chińczyka <lol> . Udało nam się jednak uchwycić jego oczka podczas sesji lazienkowej:
Obrazek

Obrazek

Maksio
Obrazek

Życzymy dobrej nocy :-)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ