Yana, Olam, Bonii

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Fusiu »

Wszystkiego dobrego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: asiak »

Wszystkiego najlepszego... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: yamaha »

:tort: :tort: :tort: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Becia »

Wszystkiego najlepszego :kwiatek: :tort: :kwiatek: :tort: :kwiatek: :tort: :kwiatek: :tort: :kwiatek: :tort: :kwiatek:
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: elwiska3 »

:tort: :tort: :tort: Wszystkiego najlepszego :kwiatek: spokoju i zdrowia :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Betuś »

Iza wszystkiego najlepszego :kiss:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: AgnieszkaP »

Najlepsze życzenia urodzinowe Iza :kiss: :tort: :winko: :roza: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Izabela AD
Posty: 695
Rejestracja: 14 mar 2012, 08:37
Płeć: kobieta
Skąd: łódź

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Izabela AD »

NASZE FORUM,
Kochani, dzisiaj przeczytałam artykuł w Polska Dziennik Łódzki , czwartek, 7 stycznia 2016 r .
Strona 10 // Wydarzenia

Przeczytałam, ale najpierw miałam trzy telefony od zaprzyjaźnionych właścicieli psów i kotów, pobiegłam kupić gazetę: czytam ....

'' Co stało się z psami w chińskim barze na Retkini? ''

We wtorkowe popołudnie strażnicy z ANIMAL PATRROLU odebrali przerażające zgłoszenie. Łodzianie alarmowali, że w orientalnym barze z tzw. chińszczyzną zabija się psy.
Zgłoszenie dotyczyło punktu gastrominicznego tuż obok komisariatu policji. Do baru pojechały natychmiast dwa radiowozy ze strażnikami. Na miejscu czekali już przechodnie, których zaniepokoił los psów, przetrzymywanych obok baru z ''chińskim "" jedzeniem.
Strażnicy ze względu na fatalne warunki zabrali z boksu dwa psy, które zostały przewiezione do schroniska przy ulicy na Marmurowej w Łodzi. Zaniepokoili się jednak relacjami świadków.
- Jeszcze wczoraj było tutaj pięć psów. Dzisiaj tylko dwa- opowiada jedna z kobiet.
Strażnicy zauważyli coś jeszcze - Gdy weszliśmy na podwórze , zobaczyliśmy kości zwierzęce, porozrzucane po ziemi - mówi strażnik miejski.
Na miejsce zostali wezwani inspektorzy z sanepidu oraz powiatowy lekarz weterynarii. Pobrali próbki kości do ekspertyzy. Inspektorzy mieli wiele zastrzeżeń do warunków, w wjakich przygotowywano i podawano ludziam jedzenie.
- Przerażające było to ,że gdy weszliśmy do środka, sprzedawca zgarnął całe mięso, przygotowane dla ludzi, do wiaderka i ... rzucił je psom - mówi jeden ze strażników.
Przedstawiciele sieci gastronomicznej, której punkt znajduje się na RETKINI , ZAPEWNIALI, że od kilku lat były trzymane te same dwa psy. Przekonani są też, że spełniają wszystkie wymagane standardy.
inspektorzy byli innego zdania. Psy zabrali , a lokal zamknęli.


Byłam , widziałam , jestem w szoku. Obok lokal chiński otwarty ale światła się nie palą . Aż strach wejść . Poszłam i stałam tam dwie godziny , dużo ludzi było . Jutro będę również i wezmę aparat , zrobię zdjęcia i pokażę na Forum.
Proszę wszystkich, abyście byli ! Przekażcie tą informację jak największej liczbie osób!
Proszę Najwyższe władze FORUM,aby stworzyły nowy wątek dotyczący tego tematu ....
Proszę ,(jeśli jest to możliwe ) aby ten temat również zostawiono w moim wątku.
Mieszkam obok , mam dwa miesiąca ''wakacji'' mogę być tam często i zdawać relację a miejsca.
;-( ;-( ;-(
Proszę Wszystkich pomóżcie, Błagam!!!!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Mago »

Izabelo, proszę, otwórz nowy wątek w Ogłoszeniach i przekopuj tam to co napisałaś tutaj, ja go "podwieszę" żeby był wszędzie widoczny.
Awatar użytkownika
Izabela AD
Posty: 695
Rejestracja: 14 mar 2012, 08:37
Płeć: kobieta
Skąd: łódź

Re: Yana, Olam, Bonii

Post autor: Izabela AD »

ok, bardzo się postaram , ale czuwaj nad tym , Proszę bardzo...
Zablokowany