Yana, Olam, Bonii

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Izabela AD
Posty: 695
Rejestracja: 14 mar 2012, 08:37
Płeć: kobieta
Skąd: łódź

Yana, Olam, Bonii

Post autor: Izabela AD »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Postanowiłam w końcu przedstawić siebie i moje kochane zwierzaki.
Nazywam się Iza. Moja sunia - Bonii, miłość moja i Piotra - to Brytolka Yana (trzykolorowe szczęście) i najmłodszy Książę - Olam ( słodziutka czekolada, jeszcze ssie cycolka u mamusi swojej)
Czytam forum od ponad roku. Cenię sobie bardzo Wasze opinie, sugestie i bardzo cenne informacje ,oraz chęć niesienia pomocy za co Wam wszystkim dziękuję.

Yana to dziewczynka z charakterkiem . Nie lubi za długiego miziania - to Ona sama wybiera miejsce i czas. Najczęściej o czwartej nad ranem , wtedy nie odpuszcza! Mizia ogonem po nosie, łepek podkłada pod ręce, kładzie się na brzuchu - musi obudzić swego człowieka totalnie. A czasami domaga się nocnego noszenia na rękach i gdy zwiedzi w ten sposób całe mieszkanko, to włącza swój traktorek zadowolona.
Do godzin południowych zamienia się w małego Zbója i zamiast być stateczną koteczką to biega jak szalona, skacze, figluje i bawi się przekomicznie........
W tym też miejscu chciałabym bardzo serdecznie podziękować za kciuki i życzliwe słowa
, gdy Yanka była chora. Bardzo nam to pomogło,bo gdy wchodziłam na dYziolce , czułam ,że nie jesteśmy sami. Szczególne pokłony dla Kingi i Jarka ,bo byli z nami w tych trudnych chwilach: ich, rady, sugestie, telefony, zaangażowanie... ech! WIELKI SZACUNEK DLA WAS KOCHANI!!!!
Troszkę trąciło lizusostwem, ale tak miało być. Żadne słowa nie wyrażą tego co czuliśmy wtedy....
Ale Was zamęczam!
Teraz Bonii- sunia 10 lat- Kundelek a la jamnik. W wieku roku wpadła pod samochód. Szczęśliwie udało się ją zoperować , włożyć w tylną nogę druty zespalające stawy i przejść pozytywnie rehabilitację. Dodam tylko ,że po dwóch tygodniach, pojechała z nami za zgodą i zaleceniami weta nad morze! Dostała lekki gips i szalała jakby nigdy nic!
Obecnie jest stateczną sunią , z Yanką stworzyły stado i gdy tylko jedna z dziewczyn miauknie, szczeknie to druga sprawdza co się dzieje.
I Olamek !!! Zawsze kochałam kolorowe koty, ale jak zobaczyłam na forum czekoladowe lub czekoladowo - białe to przepadłam z kretesem . I Yasieńka urodziła takiego jednego , który skradł nam serducha.... A teraz czekamy do połowy maja i liczymy dni... Jak ten czas wolno płynie!

Nie wiem czy uda mi się zamieścić zdjęcia, ale spróbuję walczyć mężnie . Wątek o wklejaniu nauczony prawie na pamięć - teraz czas na praktykę...

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

Witajcie <tańczy> :pies: :kotek: Wreszcie doczekałam się. <tańczy>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Witajcie na forum.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Witam serdecznie :-)
Czekamy na zdjęcia w takim razie.
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Witajcie :-)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Witam na forum :-)
Olamek skradł już niejedno serce <zakochana>
Czekam na fotki.
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

Bardzo się cieszę, że Olamek będzie na forum, bo skradł moje serce, śliczny jest grubasek <serce>

Niestety jest też druga strona medalu - nie odpuścimy Ci Izo i zdjęcia będą musiały się tu pojawiać regularnie.
Także czytaj instrukcję, ucz się i działaj. Czekamy na zdjęcia reszty stada <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Witaj na forum :-)
Jak fajnie, że dwa Dyziolce będziemy mogli oglądać regularnie <klaszcze>
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Witajcie na forum :) Bez foteczek niestety prezentacja niepelna, trzeba UZUPELNIC!! <diabeł> A nam bedzie milo sie kociastymi zachwycac <zakochana>
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Witajcie :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany