Moje rosyjskie słoneczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Dziekuję wszystkim za przywitanie.Jest mi bardzo miło.Z pewnością jak się nauczę wstawiać zdjęcia nie ogonicie się ode mnie.Wybrałam kotki rosyjskie ,ponieważ dla mnie są przepiękne,mądre,ciche,eleganckie no i te szmaragdowe oczka.Przygotowania na ich przyjęcie idą pełną parą.Dzięki forum wiele rzeczy wiem.Wiem dlaczego należy kupić kotka z hodowli,jakiego producenta wybrac drapak i wiele,wiele innych cennych rad.Jeden z drapaków już czeka na moje rusałki,drugi większy dostanę na dniach.Oczywiście z firm,które polecacie.Kociaki mają już wszystko zakupione oprócz jedzonka i żwirku.Dwa tygodnie temu zabudowałam balkon,żeby mogły sobie bezpiecznie po nim hasać.Wczoraj zamówiłam posłanko,chociaż wiem,że kotki nie lubią tych ,które my wybierzemy,ale nie mogłam sie oprzeć.Może moje kluseczki je polubią.Urodziły się 3 marca,więc już niedługo będą ze mną.Ale się cieszę :kotek: <klaszcze>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Z legowiskami nie jest tak, że nie lubią bardzo często utrafiamy w ich gust, po prostu trzeba się liczyć z tym, że mogą się nie spodobać. Ale jak legowisko utrafione i położone w dobrym miejscu, będzie tym ukochanym :)

Dwa drapaki, zabudowany balkon, jesli jeszcze i dwie kuwety przewidziane, to rzeczywiście jest Pani przeszkolona całkowicie <lol>

Proszę przesłać mi zdjęcia, jeśli ma Pani jakieś od hodowcy, na adres dorszka@agiliscattus.pl , wstawię je na pewno.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Bardzo dziękuję.Proszę mi mówić po imieniu,po prostu Asia.Kuwetki są dwie jedna zabudowana druga odkryta.Zdjęcia wyślę jak najszybciej i z góry dziękuję.Jest mi bardzo miło,od samego początku służycie pomocą.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Obrazek
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Bardzo dziękuję za wstawienie zdjęcia.Tak, to są moje dwa <aniołek> <aniołek>
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Cuuuudne!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Śliczne maluszki <zakochana>
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Kocinki przepiękne! :kotek: nie dziwię się ,że nie możesz się doczekać.Trzymamy kciuki,żeby czas szybko zleciał. <ok>
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

jakie cudne oczęta! <zakochana>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

piękne są <zakochana>
Zablokowany