Moje rosyjskie słoneczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Moje rosyjskie słoneczka

Post autor: asiak »

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Joanna i niedługo stanę sie posiadaczką dwóch przesłodkich stworzonek rosyjskich niebieskich.Czytam Wasze forum od dawna.Jak czytam o Was ,jak czekacie na swoje skarby,zapragnęłam również o tym napisać .W tej chwili mam sędziwego pieska sznaucera miniaturkę.Kotoza mnie tak zaatakowała,że nie pomagały żadne antybiotyki.Ale w tym momencie jak kotki są zamówione,czuję się znacznie lepiej.Rosyjskie prawie wizualnie są podobne do brytyjskich,więc myślę,że mnie przyjmiecie do swojego grona.Na waszym forum czuje się dużo ciepła i serdeczności,no i oczywiście miłości do zwierzątek,nie tylko kotków.Nadmienię,że to będą moje pierwsze kotki i bardzo mocno przeżywam ich pojawienie sie u mnie.Przygotowuję się prawie jak na przyjście dziecka,a co mówić o dwóch,to jak na bliżniaki.Pozdrawiam wszystkich
dora
Hodowca
Posty: 198
Rejestracja: 05 kwie 2012, 14:14
Hodowla: Rizadora*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia
Kontakt:

Post autor: dora »

Witam na form i czekam na pierwsze zdjęcia milusińskich, super, że będą bliźniaczki. Ja też mam bliźniaki i jest dobrze, koty się nie nudzą :-D
Awatar użytkownika
anka.1984
Posty: 223
Rejestracja: 04 kwie 2012, 23:41

Post autor: anka.1984 »

Witamy :-D

Możemy sobie uścisnąć ręce... Tak jak Ty,również jeszcze czekam na swoje szkraby :)


Prosimy o zdjęcia. O!
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Witam serdecznie :-)

Oczekiwanie na kociaczka jest bardzo miłe, chociaż czas się dłuży niemiłosiernie.
Gdy my czekaliśmy na naszego szkraba wystarczyło, że z córką spojrzałyśmy na siebie, jedna z nas wymówiła imię kociaczka a pycha od razu nam się śmiały od ucha do ucha.

Fajnie, że będziesz miała od razu dwa. Mam dobre wspomnienia związane z rosyjskimi. Kotka, która widziała mnie pierwszy raz, przyszła do mnie na kanapę, oparła łapki i łepek na moim kolanie i dała się głaskać. Byłam wniebowzięta.

Jeśli możesz to pokaż swoje maluszki.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Marina mieszkamy blisko siebie,ja jestem z Mrągowa.Istotnie na samą myśl o kotkach buzia się śmieje.Jestem przeszczęśliwa,że będę je miała.Jeszcze nie znam dokładnego terminu odbioru,ale już nie mogę się doczekać.Przygotowania pełną parą i sprawia mi to dużo radości.Wszystko dla moich małych kociątek.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Witam serdecznie na forum, ale bez zdjęć przywitanie zupełnie nie jest ważne <lol>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Właśnie tego się obawiałam.I tu zaczęły się schody.Wiem,że wszystkie jesteście fankami oglądania zdjęć i sama również bardzo chętnie oglądam.Bardzo bym chciałą pokazać swoje maluszki,bo mam już zdjęcia,ale niestety jestem antytalencie jeśli chodzi o komputer,nie mówiąc już o wstawianiu zdjęć.To cud,że udało mi się zalogować i nawet pisać.Ale obiecuję,że postaram się jak najszybciej opanować sztukę wstawiania zdjęć /oczywiście przy pomocy kogoś bardziej kumatego ode mnie/.Z pewnością pochwalę się swoimi ruseczkami.Zdaję sobie sprawę,żeby zaistnieć na forum muszą być zdjęcia.Ale narazie proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. <tańczy> Tak bardzo się cieszę z kociaczków i z tego ,że jestem na forum.Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Witam i ja na forum :-) Ale fajnie, że od razu będziesz miała dwupak. Życzę, żeby czas oczekiwania przeleciał, jak najszybciej.
Oczywiście będziemy często molestować o fotki, bo chyba ruskich jeszcze tu nie mamy :-)
A one mają przepiękne zielone oczka, więc dużo fotek będzie wskazane <mrgreen> :foto:
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

witam serdecznie :kotek:
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Wspaniale, że będziesz na forum z rosyjskim duetem :-) Bardzo jestem ciekawa skąd wybór tej cudnej energicznej rasy :-) Obserwując rosyjskie koty na wystawach mam wrażenie, że one są w nieustannym ruchu <lol>
Zablokowany