Moje rosyjskie słoneczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Post autor: Becia »

Witajcie :-)
Przepiękne maluszki <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Dzisiaj dostałam dla moich Pumpelków drapak.Muszę się przyznać,że projekt zmałpowałam ,że tak brzydko powiem od naszej forumowiczki Angee.Mam nadzieję,że ani ona ,ani Felek nie obrażą się na mnie.Jak coś, to z góry przepraszam :kwiatek: Ale myślę,że na forum nie ma obrażalskich /a nawet jestem pewna/ :)
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Masz rację... nikt tu się nie obraża. Swoja drogą, to cieszę się, że mój pomysł na drapak komuś się spodobał i posłużył :-) Pozdrawiamy z Felkiem i prosimy o relację jak kociakom nowy drapak przypadł do gustu :kotek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Relacje zdam na pewno,tylko jeszcze muszę poczekać na kociaki,które będą u mnie może pod koniec maja.Dzisiaj rozpakowałam drapak,ale okazało się ,że zamiast hamaka twardego mdf dostałam miękki ze stelażem metalowym.A z forum wiem,że koty wolą jednak twarde hamaczki.Cieszę się Angee,że nie masz mi za złe,że ściągnęłam od Ciebie projekt.Mam dla kociaków dwa drapaki jeden zamówiłam trochę mniejszy w Hakanie no i taki ,co ty masz.Mam nadzieję,że się im spodobają,bo mi podobają się bardzo. :ok:
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

Z tego co czytałam na forum, hakan to solidna firma i jeśli bardzo zależy Ci na twardym hamaku to może napisz do hakana, może wymienią ;-)) .
Kociaste na pewo będą zadowolone z 2 wypasionych drapaków :-D

PS. O i dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z warmińsko-mazurksiego, jakie miasto jeśli można się spytać ? W końcu ktoś z moich okolic <klaszcze> Bo wszyscy hen-hen daleko ;-(
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Ten hamak jest z firmy Rufi.Pisałam maila do firmy i we wtorek kurier ma mi przywieżć właściwy hamak i zabierze ten wcześniejszy.Także też bez problemu.A drapak Hakan przyszedł w jak najlepszym porządku.
asiunia0312 ja mieszkam w Mrągowie,rzeczywiście z naszego regionu chyba mało jest osób na forum,pozdrawiam
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

Cieszę się, że zgodzili się wymienić hamaczek. Myślałam, że oba zamówiłaś u Hakana, ale Rufi też jest solidną firma <pokłon>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Właśnie miałam dylemat z jakiej firmy zamówić.Zamówiłam i z Hakana i Rufi i z obu jestem bardzo zadowolona.Stoją już na swoim miejscu i czekają na moje słoneczka przesłodkie :radocha: :radocha: :radocha:
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

I ja witam serdecznie wśród nas :) Już nie mogę się doczekać kiedy malce do Ciebie przyjadą. Ucz się Asiu wstawiania tych zdjęć szybko ;-))
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Dziękuję za miłe przywitanie! Zdjęcia z pewnością będą,bo przecież muszę się chwalić swoimi cudeńkami.A propo Tośka,całą historię przeczytałam.Fajnie ,że trafił na twój domek.Moje dorosłe córki też mają takie dwa dachowce"brytyjskie".Są przekochane <serce> <serce>
Zablokowany