Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: yamaha »

Luinloth pisze: 18 cze 2018, 10:07 To ja jestem raczej z tych, co by próbowali wszystkiego i zwłaszcza tego, czego nie znam :lol: no a potem wieloryb :lol:
:ok: ja na 100% tez, jak mowi Monia- kuchnia jest nieodlaczna czescia podrozy, my sporo wlasnie dla "kuchni" latamy po swiecie, bo piekne plaze i slonce to i na francuskim wybrzezu sa. ;-))
Jelenia w zielonym curry wczoraj naprawde sprobowalam, bo mnie zaciekawilo, a nie z glodu :lol:
Dlatego ludzie mowiacy "tego nie wezme, bo nie znam" bardzo mnie dziwia....
A swoja droga, Monia : Wam by sie tu podobalo :ok:
Przerozne nieznane mi warzywa i przyprawy sa codziennie, z soja, tofu itp. Do tego hamburgery z baklazanow, kanapeczki zapiekane z warzywami i serem, raj dla bezmiesnych, serio! W dodatku wszystko doprawione ziolami, sosami itp., wplyw bardzo tu obecnej kultury Indii :ok: I jakie to pyszne :milosc: Ja miesna a i tak sie tym zajadam, bo rewelacja :ok:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: yamaha »

Sonia pisze: 18 cze 2018, 08:58 Cudne widoki, a najbardziej to mi się te pustki wokół podobają, że nie musisz się ściskać w tłumie ludzi :ok:
:lol: nie no, troszke ludzi jednak jest, nie tak, ze tylko my ;-))
Z tego co pytalismy w recepcji, teraz jest ok. 280 osob, na 600 miejsc :mrgreen:
Ja BARDZO sobie cenię spokoj w wakacje, lezenie na plazy zaczepiajac nogami o recznik sasiada to nie dla mnie :devil:
Wiem, ze czasem inaczej nie mozna, jak sie ma urlop w sierpniu, to wszedzie sa tlumy :-? Ale jako, ze ja moge miec spokoj i placic taniej, to korzystam :mrgreen:
I hotele "Adults Only" zaczynaja byc dla nas podstawa wyboru.... Moze to myslenie malo rodzinne, ale za to jaki luksus :lol:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: Miss_Monroe »

yamaha pisze: 18 cze 2018, 14:40(...) I hotele "Adults Only" zaczynaja byc dla nas podstawa wyboru.... Moze to myslenie malo rodzinne, ale za to jaki luksus :lol:
To jest NAJLEPSZY wybór z możliwych :devil: :lol: ! Ja osobiście jestem zachwycona, że takie hotele istnieją. Bardzo cenię sobie ciszę na urlopie ;-)) Pięknie tam macie :ok: !
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: asiak »

Wcale tu nie zaglądałam i niczego nie zazdroszczę pfff... :chybaTy:

Ps. Yamaszko odpoczywaj, ale czy wśród takiego tłumu i zgiełku da się? :lol:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: yamaha »

Chcialam tylko powiedziec, ze za duzo wypilam :lol:
I za duzo zjadlam :lol:
Ale to juz prawie normalne :haha:
Zabieeeeerzcie mnie stad :haha:

Malenkie kokosowe paczusie, smazone na miejscu, z sosem liczi-marakuja i prazonymi migdalami :milosc: Zjadlam 5 :hidden: Po kolacji. :hidden:

Ja chce do dooooomu :haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: PyzowePany »

Miss_Monroe pisze: 18 cze 2018, 15:22
yamaha pisze: 18 cze 2018, 14:40(...) I hotele "Adults Only" zaczynaja byc dla nas podstawa wyboru.... Moze to myslenie malo rodzinne, ale za to jaki luksus :lol:
To jest NAJLEPSZY wybór z możliwych :devil: :lol: ! Ja osobiście jestem zachwycona, że takie hotele istnieją. Bardzo cenię sobie ciszę na urlopie ;-)) Pięknie tam macie :ok: !

Oooj to prawda, my też zazwyczaj z nich korzystaliśmy, jeszcze jakieś 3 lata temu... :rotfl:
Teraz jak uda nam się gdzieś wyjechać tylko we dwoje to na pewno znowu z nich skorzystamy, no bo ileż można w brodziku siedzieć :lol:

Yamaha wspaniałe wakacje, zdjęcia cieszą oczy i czuję się, że nawet trochę odpoczęłam podczas ich oglądania :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: Kasik »

Pięknie tam u Was :)

Ja na powrót na bank musiałabym mieć podwójne miejsce w samolocie :-///// Też lubię jeść :lol:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: yamaha »

Airfrance wczoraj poznym wieczorem nas poinformowal, ze anuluje nasz lot powrotny :strach:
Po dobrej dawce stresu, probujemy jakos wrocic do domu, z przesiadka :-///// .... Nakombinowali, ale moze jakos sie uda i jutro przed poludniem bedziemy w Paryzu... :kciuki:
Zaproponowali nam tez wylot stad 2 dni pozniej :rotfl: Niestety, urlopy nie sa rozciagliwe, zwlaszcza u TZ'a i powrot w poniedzialek wieczorem byl malo realny ;-))
Od lat latam Airfrance itp., unikajac "malych" przewoznikow, bo za duzo z nimi mialam niespodzianek, ale ostatnimi czasy i AF mocno szwankuje.
Dobra, :kciuki: i tyle. Jakos to bedzie. ;-))
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: ozon »

No to żeby wszystko dobrze poszło :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Post autor: asiak »

Oby udało się sprawnie wrócić :ok:
Zablokowany