System półek na ścianie dla kotów

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Danusia »

Tam są takie specjalne półeczki do schodków ,wiec o tych większych tez myślałam no zobaczymy co mi jeszcze odpiszą <mrgreen>

<pokłon> Lenka pisałam poprzedni post bez okularów <oops> i zjadłam e przepraszam :hidden: :kiss:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Miss_Monroe »

No nie wygłupiaj się nawet :kiss: . Nie wiem czy nie lepiej kupić kawałek deseczki i samemu zrobić takie półeczki do schodków. Tych gotowych półek wygiętych pod kątem wykonanie samemu byłoby dość kłopotliwe, a Bentley uwielbia tą mocniej wygiętą.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Miss_Monroe »

Jak kupowałam półkę IKE II to miałam obawy, czy Bentley będzie z niej korzystał, bo jest dość mocno wygięta, ale ją uwielbia. Najbardziej lubi leżeć w pozycji, w której zwisają mu tylne łapki i ogon. Wystarczy, że leżąc na łóżku spojrzę w górę, widzę zwisający ogonek i już wiem gdzie jest kot <lol>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: madziulam2 »

Neko też jest fajna
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Miss_Monroe »

Ja mam dwie, ale jak się przeprowadzimy (pod koniec roku) to chciałabym Bentusiowi kupić inne rodzaje tych półek. Takie zwykłe to zrobi mi znajomy, bo sam zaproponował, a te "powyginane" będę zamawiać :-))
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Danusia »

Kochani ,a ja mam znowu do Was pytanie dotyczące półek z Szarego Designu <pokłon> :kwiatek: :kwiatek:

Od kilku dni latam z miarką i kombinuje <diabeł> :brzydal:

Nareszcie sama ze sobą doszłam do ostatecznego konsensusu <gwiżdże> <lol> uprosiłam przed chwilą małża :radocha: ,że zrobi mi dwie póły nad drzwiami do dwóch pokoi ,a ja kupię tylko póły w Szarym designie no i znowu mam problem <roll> <oops>


Na jakiej wysokości macie półki ( ile koty muszą u Was pokonać odległości do półki na wysokość i długość ) bo dostanę zaraz świra obawiając się o moje cztery łaputy.

Nie wiem czy 2 póły wystarczą z fotela na szafę ( ,a fotel obok szafy :mimbla: )
I podobnie z rozety pod sufitem u Kolorka na kanapę czy 2 starczą ?????
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Fusiu »

Ja mam na wysokości ok 1.90
Magnus uwielbia tam przesiadywać. To model OKO. A do wdrapywania się tak użyłam schodów.

Obrazek
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Sonia »

Danusiu ja mierzyłam wysokość od jednej półki do drugiej 50 cm.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: Danusia »

Dzięki Dziewczyny :kwiatek: :kwiatek:

Magnusek świetną ma półeczkę :ok:

Marzenko my mamy ok 34 cm między Mirkowymi półkami tak nasz wyszło :ok:
Teraz mam odległość 146 cm do pokonania dla kotów dlatego zastanawiam się nad rozstawem półek <hm> Kolorek z małego regału ( z góry) na parapet ma ok 70cm i łobuz od zawsze tam skacze ( tylko na parapecie jest mięciutko) <strach> <strach>

Kasiu Twoje półeczki widziałam jakiś czas temu chyba na fb i też świetnie wyglądają <mrgreen> kolor muszę mieć dokładnie taki jak Ty <mrgreen> no tylko żeby było bezpiecznie w trakcie hulanek i swawoli :ok: <lol>
Awatar użytkownika
*Basia
Posty: 191
Rejestracja: 27 sie 2014, 14:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Opolskie

Re: System półek na ścianie dla kotów

Post autor: *Basia »

Ja właśnie napomniałam w domu, że trzeba zaplanować jakiś system półek w mieszkaniu tak, żeby to i wyglądało i było funkcjonalne dla kota :D Usłyszałam, że po co kotu póki jak będzie miał drapak ;-)

Tak się zastanawiam...bo drapak będzie stał przy oknie a koło niego szafa. Drapak około 160 cm , szafa ma lekko ponad 2m z szafy z kolei można będzie dostać się na półkę nad telewizorem. Problem w tym ze ta półka jest szklana w związku z czym zastanawiam się czy bezpieczna dla kota?
Teraz się zastanawiam czy nie postawić drapaka w innym miejscu tak, żeby nie mógł z szafy dostać się na tą półkę...
Zablokowany