Europejczyk, to brzmi dumnie :D

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sothiem
Posty: 35
Rejestracja: 08 cze 2012, 23:09

Europejczyk, to brzmi dumnie :D

Post autor: Sothiem »

Witam ponownie, brytyjkę przedstawiłam, ale im dłużej patrzę na wszystkie maleństwa i te większe "kruszynki" tym bardziej mnie korci, żeby przedstawić resztę swojej watahy :)
Oto i one:
Chester- nasz domowy rozrabiaka i pieszczoch, choć po śmierci najstarszego kocia, po odziedziczeniu miana Pana domu, stał się spokojny, cichy i wyniosły. Nawet nie wiedziałam, że koty mogą tak przeżyć śmierć "członka" rodziny :(
Obrazek
Obrazek
Kretka,Kicia, Księżniczka - znajdka spod bloku, ślepa na jedno oczko, po b. przykrych przeżyciach z "człowiekami", po paru latach zaczyna nawet wchodzić nam na kolana. Obdarzyła nas miłością i zaufaniem, mam nadzieję, że nigdy jej nie zawiedliśmy :-)
Obrazek
Obrazek
Tygrys-także znajdka, łakomczuch i tchórz :) Im dłużej posiadamy brytka w rodzinie, tym bardziej jestem pewna, że Tygrys ma geny Brytyjczyka. Zachowanie i trochę wygląd jak rasowiec :)
Obrazek
Obrazek
Kwinto[*]-dożył 15 latek, najmądrzejszy z rodziny <mrgreen> Uwielbiał pudełka i foliówki :)

Obrazek
Obrazek

uff...rozpisałam się jak nigdy. do trzódki należą lub należały jeszcze psy, papuga, żółw i pajączek, ale za dużo szczęścia opisywać wszystkie :) Mam nadzieję, że nie zanudziłam :-P
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

<lol> Jest dzial "Inne rasy" na inne kiciaki niz Brytyjskie, ale co tam, takie czterolapy to sie WSZEDZIE chce ogladac !
No i KONIECZNIE przedstaw reszte familii (cytuje : "psy, papuga, żółw i pajączek"), w dziale "Inne zwierzeta", bo jak sie tylko dowiedza ze Ty o nich ani mru mru na zwierzecym forum, to Ci chalupe przewroca do gory nogami (szczegolnie ten "pajaczek" <lol> ).
Kicie sa SUPER - jak dla mnie, Tygrys jest rewelacyjny, jak spi <zakochana> (a Ty masz chyba straaaaasznie wielkie serce :ok: )
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Z racji mojego urwisa, najbliższy memu sercu jest Tygrys <serce> No ta jego śpiąca poza jest cudowna. Ale Księżniczka... wzruszająca historia :kotek: Wszystkie kotki piękne i mam nadzieję, że Kwinto hasa sobie wesoło za Tęczowym Mostem i jest tam równie szczęśliwy jak był z Wami.
Fajnie zobaczyć całą gromadkę.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Zwierzątka przecudne.Masz wesoło w domku, pełnym zwierząt. :)
Awatar użytkownika
Sothiem
Posty: 35
Rejestracja: 08 cze 2012, 23:09

Post autor: Sothiem »

yamaha: przepraszam za wybór złego forum, coś zakręcona przez tą sesję jestem <shock>

reszta nieopisanych zwierzątek niestety już w zwierzakowym Raju biega i dokazuje. :pity:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Śliczne kociaki, każdy ma to coś. Fajnie, że znajdki znalazły taki fajny domek dla siebie :-)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Masz bardzo fajny zwierzyniec w domku :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

yamaha pisze:<lol> Jest dzial "Inne rasy" na inne kiciaki niz Brytyjskie, ale co tam, takie czterolapy to sie WSZEDZIE chce ogladac !
Sothiem dobrze zamieściła wątek :-) Przeczytajcie opis do "Pokaż nam swojego kota" ;-))
"Inne rasy" to dział bardziej informacyjny o pozostałych rasach kotków.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Mea culpa <pokłon>
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Witam, oby więcej takich ludzi, przygarniających potrzebujące koty.
Pozdrawiam.
Prosze wygłaskać ode mnie wszystkie futerka :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany