Eddy & Kronos - nasi Królowie świata

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Mała jest śliczna, gratuluję nowego członka rodziny <ok> Tylko wydawanie kociaka w wieku 10 tygodniu to dużo za wcześnie <strach> , powinien być jeszcze z mamą :-/ Mi również na liliową wygląda, no chyba, że jest takie przekłamanie aparatu ;-))
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

Miss_Monroe pisze:Mała jest śliczna, gratuluję nowego członka rodziny <ok> Tylko wydawanie kociaka w wieku 10 tygodniu to dużo za wcześnie <strach> , powinien być jeszcze z mamą :-/ Mi również na liliową wygląda, no chyba, że jest takie przekłamanie aparatu ;-))
I kolejnym razem człowiek mądrzejszy będzie i nie powieli swoich błędów... dlatego za jakiś czas będę powoli oswajać mojego M na kolejne dziecię, tym razem już z hodowli, tak jak się nalezy :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Zamieszczaj regularnie zdjęcia małej to będziemy na bieżąco jak rośnie <ok> Szybko się u was zadomowiła?
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Witam na forum :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Miss_Monroe pisze:Zamieszczaj regularnie zdjęcia małej to będziemy na bieżąco jak rośnie <ok> Szybko się u was zadomowiła?
Znaczy sie codziennie, na przyklad <lol>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

yamaha pisze:
Miss_Monroe pisze:Zamieszczaj regularnie zdjęcia małej to będziemy na bieżąco jak rośnie <ok> Szybko się u was zadomowiła?
Znaczy sie codziennie, na przyklad <lol>
dokładnie to znaczy <lol> !
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

ma się rozumieć, że mamy wszyscy nieskończone pokłady miłości i chęci przyglądania się futrzakom. Jak miło wiedzieć, że nie tylko ja mam taką korbę :D
Przywieźliśmy ją we środę, była wystraszona, jeść nie chciała. W czwartek już lepiej było, szła ładnie do kuwetki, bez problemu leciała do miski, choć jeszcze z czujnym okiem bardzo, ale dziewczyny w piatek to przeżyłam szok jak torpeda latała po domu, skakała po nas, łasiła się do nóg no i najważniejsze.. nie uciekała już od mojej córci :)
za chwilę dorzucę wam kilka sztuk zdjęć, dosłownie świeżynki :)
EDIT
Pancia ugotowała mi dzisiaj ryżyk z indyczkiem w sosiku... ale ja i tak wolę woreczek :D
Obrazek
no co chcesz, się tylko bawię
Obrazek
chyba zgłodniałam... mmmm pyszotka :)
Obrazek
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

SHEszunia pisze:
No to Wam powiem, że mimo protestów "będzie śmierdzieć, porozwala wszystko, podrapie, pogryzie, kto w kuwecie sprzątać będzie itd" to siedzą z dziadkiem oboje często na kanapie i "zamulają" <rotfl>
poza tym mizia ją straszecznie, gania z gazetą (oczywiście dla śmiechów) i przeuroczo nazywa ją Szajbuska ^^ więc poniekąd ojciec anty-kot staje się udomowionym leniwym kocurem zawładniętym przez wnusię z koteczką
Powiem Ci tak... ten typ męski tak ma, najpierw się namarudzi, wynajdzie tysiące argumentów na NIE, a tu ni z gruszki ni z pietruszki sam po jakimś czasie stwierdza, że 1 4'łapny dzieciak w domu to za mało :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

To super, że mała tak szybko poczuła się u Ciebie dobrze <ok> . Na pewno też jest już "oczkiem w głowie" wszystkich domowników ;-)) . Jaka ona malutka przy tych miseczkach się wydaje <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Slicznie zajada !
Niech rosnie duza i zdrowa! <ok>
Zablokowany