Wiszący worek???

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Poprawiłam link i zamieniłam na zdjęcie. Łatwiej będzie tak oglądać :-)
asia.wladyczuk
Posty: 38
Rejestracja: 04 kwie 2010, 18:14

Post autor: asia.wladyczuk »

zrobilam pare innych zdjec :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

ja u kota otyłości nie widzę, no ale niech się znawcy wypowiedzą <mrgreen> PIĘKNY MIŚ <klaszcze>
asia.wladyczuk
Posty: 38
Rejestracja: 04 kwie 2010, 18:14

Post autor: asia.wladyczuk »

Obrazek
asia.wladyczuk
Posty: 38
Rejestracja: 04 kwie 2010, 18:14

Post autor: asia.wladyczuk »

dzieki... tylko ze ten woreczek to sadeldo i przy dotyku znacznie odczuwalne... ale moze poprostu jestem tylko nadopiekuncza no i oczywiscie ze nie mozna porownywac brytka do zwyklego kota.... ale cos trochee mi kamien z sera spadl.... jednak jeszcze w tym miesiacu planuje wizyte kontrolna u wetery.... Oliver jest wykastrowany i wyczytalam ze po kastracji tak bywa ze woreczek wisi? prawda? moze powinnam i tak pomyslec o zmianie karma na dal kotow mieszkajacych w mieszkaniu czy ta dal brytkow jest znacznie lepsza?
asia.wladyczuk
Posty: 38
Rejestracja: 04 kwie 2010, 18:14

Post autor: asia.wladyczuk »

Mago pisze:Poprawiłam link i zamieniłam na zdjęcie. Łatwiej będzie tak oglądać :-)



Dziekuje!
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

Worek jest cechą tej rasy. Mniejszy, większy, ale zazwyczaj worek jest. Trzeba popatrzeć z góry na kota. Jeśli ma bardzo zaokrąglone boki, czyli taką piłkę w miejscu brzucha, no to jest otyły.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Oliver nie jest szczególnie grubej kości, dlatego przy pewnej wadze zacznie wyglądać nieproporcjonalnie. Worek nie jest większy, niż u wielu brytków, ale brzucho się już zaokrągla. Zatrzymałabym go w takim kształcie, w jakim jest teraz, po prostu trzeba zadbać, żeby już więcej ciała kochanego nie nabierał, i będzie bardzo dobrze. Duży kochany miś! :kotek:
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Ja bym zmienila karme na lzejsza i minimalnie kociastego odchudzila. Ten brzuszek faktycznie ciut za bardzo na boczki sie rozchodzi - na fotce 2 jest to ujete wyrazniej- acz nie ma paniki, na spokojnie :) nie jest zle :) moze taki urok ma kociasty, musisz tylko pilnowac by nie przytyul bardziej :)
Awatar użytkownika
monia85
Posty: 128
Rejestracja: 28 gru 2011, 19:09

Post autor: monia85 »

Haha, ja na ten brytyjski worek mówię, że to jest woreczek dobrobytu ;)

Tak w ogóle to witam, to mój pierwszy post na tym forum, w wolnej chwili przedstawię moje futro ;)
Zablokowany